Czytasz
Dlaczego nie powstał duet Szpaku x Roxie Węgiel? Jest komentarz artystki

Dlaczego nie powstał duet Szpaku x Roxie Węgiel? Jest komentarz artystki

Szpaku Roxie węgiel

Szpaku feat. Roxie Węgiel to collab, który mógł być jednym z najciekawszych połączeń rapu z muzyką pop w Polsce. Strony były chętne w sprawie współpracy, jednak utwór nie powstał. Dlaczego?

W internecie ponownie zawrzało po tym, jak Szpaku wyjaśnił w utworze z Young Multim, dlaczego nie pojawił się na feacie u Roxie Węgiel. Raper wspomniał o sytuacji w następujących wersach:

Przestań pytać mnie o numer z Roxie Węgiel
Młoda chciała, ale zabronił management

Jak widać, jest to rodzaj wyrzutu czy nawet kpiny ze strony Szpaka wobec sztabu PR-owego młodej gwiazdy. Teraz sama zainteresowana również zabrała głos.

Szpaku i Roxie

Wszystko zaczęło się w ubiegłym roku po tym, jak pojawiły się głosy fanów zachęcające do tej kolaboracji. Ankieta, którą Roksana wrzuciła na sociale, jednoznacznie wskazywała, że artystą, z którą słuchacze najbardziej chcą ją usłyszeć, jest Szpaku.

Sprawdź też
Snoop Dogg

Szpaku z negatywnym PR-em?

Roxie wspomniała, dlaczego planowana współpraca ze Szpakiem nie doszła do skutku. Piosenkarka odniosła się do tego, że jej zespół zarządzający przekreślił możliwość nagrania wspólnego utworu.

Węgiel przyznała w wywiadzie, że był plan zrealizowania duetu ze Szpakiem, jednak pewne informacje, które przedostały się do internetu, wywołały niepokój jej wytwórni z powodu potencjalnych konsekwencji wizerunkowych. To uniemożliwiło współpracę. Ciężko powiedzieć, o co dokładnie mogło chodzić. Być może wizerunek i agresywna maniera rapera zniechęciły management. Szpaku miał też sprawę w sądzie o domniemane pobicie. Jednak cała sytuacja ucichła już dawno temu.

Czytajcie więcej o perypetiach ze świata polskiego rapu!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone