Czytasz
Ostry naprawdę żegna się z Asfaltem. Co zrobi teraz raper?

Ostry naprawdę żegna się z Asfaltem. Co zrobi teraz raper?

Ostry vs Mata

Już możemy przestać spekulować. Ostry po ponad 20 latach odchodzi z Asfalt Records. Skąd taka decyzja?

Ostry i Asfalt: coś się kończy, coś się zaczyna

Pamiętacie niedawny filmik, jaki O.S.T.R. wstawił na Instagrama? Zdradził w nim, że jest w trakcie nagrywania nowego kawałka, w czym pomagają mu Młody Olisadebe i Luck7. Ma być on początkiem nowego, ważnego etapu. – Będzie to pierwszy kawałek, który wydam osobiście. Dużo zmian nastąpiło w moim życiu zawodowym. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Niestety, nie znam żadnych szczegółów, kiedy to się ukaże, ponieważ jest nowy dystrybutor i wszystkie inne takie sprawy – mówił Ostrowski.

Jego wersję potwierdził też menadżer, Wojtek Kukulski. – Adam rozpoczyna nowy projekt wraz ze swoimi wychowankami: Młodym Olisadebe i Luck7, jest to projekt zarządzany bezpośrednio i osobiście przez Adama. EP-ka ukaże się w lutym, który jest miesiącem kojarzonym z albumami O.S.T.R. – powiedział Popkillerowi. Wszystko sprowadzało się więc do jednego – O.S.T.R. pójdzie na swoje i zamknie rozdział, jaki od 23 lat pisze z Asfaltem. Czekaliśmy tylko na ostateczne potwierdzenie. I właśnie je dostaliśmy.

To dopiero crossover episode! Ostry i O.S.T.R. wypuścili wspólny numer

Pora wziąć sprawy w swoje ręce

Odszedłem z Asfalt Records. Tytus zajmuje się innymi rzeczami, zupełnie innymi biznesami i nie ma czasu na prowadzenie wytwórni. Normalna rzecz, po 23 latach każdy może zmienić swoją pasję, życzę Marcinowi jak najlepiej. Zostałem z tym swoim bałaganem sam i z moim brakiem doświadczenia w wydawaniu płyt też zostałem sam, ale mam nadzieję, że jako rookie jakoś sobie poradzę. Nie liczę na nagrodę rookie of the year, bo jestem już na to za stary, ale może będzie dobrze. Mam nadzieję – tłumaczy swoją decyzję O.S.T.R.

Ale spokojnie – przyszłość wygląda obiecująco. Już teraz ruszył kanał na YouTubie, gdzie będziecie mogli poznać rapera trochę bliżej. – Znajdziecie tam wiele fajnych rzeczy muzycznych, ale też około muzycznych. Pokażemy wam trochę backstage’u, życia na trasie, będę wrzucać niepublikowane kawałki. Oprócz tego będziemy wrzucać trailery, klipy i generalnie to wszystko, czym zajmuje się wytwórnia – zapowiada Ostry.

Sprawdź też
Beyonce Dolly Parton Cowboy Carter

No dobra, a co z EP-ką? Luty jeszcze się nie skończył, więc trzeba czekać. Jest jednak szansa, że preorder trafi do nas czwartek. W tym samym dniu, o 10:00, premierę będzie mieć Best I Can, czyli wspomniany wcześniej kawałek, w którym gościnnie pojawili się Młody Olisadebe i LUCK7. Wyjdzie już nie pod szyldem Asfaltu, a Tabasko Records, natomiast dystrybucją zajmie się Sony Music Entertainment. Jeśli nie możecie się doczekać, to na świeżo założonym kanale śmiga trailer.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone