Czytasz
To się dzieje IRL! Bambi rusza w Polskę, by grać koncerty

To się dzieje IRL! Bambi rusza w Polskę, by grać koncerty

Bambi koncerty

Po ogromnym sukcesie debiutanckiej płyty nie mogło być inaczej. Bambi zagra koncerty w całym kraju. IRL Tour zahaczy aż o siedem miast.

Koncerty Bambi to coś, czego żaden rapowy koneser nie powinien pominąć tej wiosny. 2023 rok był przełomowy dla raperki. Od pierwszych, nieśmiałych singli do stania się pełnoprawną gwiazdą i najgłośniejszą raperką w Polsce potrzeba było zaledwie 10 miesięcy. Teraz artystka wreszcie zarapuje IRL i spotka się ze swoimi fanami z całej Polski. Gdzie zagra najświeższy nabytek Baila Ella?

Bambi odwiedzi więc Warszawę, Szczecin, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Białystok oraz Poznań. Ponadto pojawi się również na Śląsku z okazji BFF Festival!

Łapcie bilety na wszystkie koncerty Bambi!

To wydarzyło się IRL

IRL Bambi był najbardziej oczekiwanym kobiecym debiutem w polskim rapie zeszłego roku. Wszystko zaczęło się w lutym, kiedy Bambi wydała singiel IRL. Był to pierwszy utwór wydany przez raperkę pod egidą Baila Ella Records, który przerósł wszelkie oczekiwania i zapoczątkował jedną z najszybciej rozwijających się karier w historii polskiego rapu.

Sprawdź też
The Weeknd

Następne single umocniły jej pozycję jako damskiego rookie roku. W końcu nadeszła premiera albumu. Artystka, która rok temu była ledwo znana, jesienią cieszyła się już złotem w preorderze i milionami wyświetleń pod wieloma numerami.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone