Czytasz
Wszystkie oczy na Taylor Swift! Amerykanka zapowiedziała nowy album

Wszystkie oczy na Taylor Swift! Amerykanka zapowiedziała nowy album

Nowa płyta Taylor Swift

Czy tego chcemy, czy nie – żyjemy w erze Taylor Swift. Artystka nie tylko zdobyła statuetkę Grammy, ale również przekazała ważną nowinę.

Wiosenne przebudzenie z Taylor Swift

Taylor Swift, ulubienica fanów popu, nie zwalnia tempa i zapowiada kolejny album, który od początku wzbudza silne emocje w całej branży muzycznej. Wszystko za sprawą okoliczności, w których postanowiła podzielić się tą informacją ze swoimi słuchaczami. Ogłosiła bowiem kwietniową premierę w trakcie odbierania nagrody Grammy za album roku 2023, którym okazało się wydawnictwo zatytułowane Midnights.

Nadchodzący krążek Tay będzie zatytułowany The Tortured Poets Department, a jego premiera została zaplanowana na 19 kwietnia. W trakcie trwania gali wokalistka udostępniła również okładkę płyty, a w sieci pojawił się preorder. Podstawowa wersja albumu będzie zawierać 16 utworów, a posiadacze płyty CD, winylu lub kasety dostaną bonusowy kawałek. Tracklista będzie zawierać 17 utworów, w tym jeden bonusowy, a wśród gości znajdą się Florence and The Machine oraz Post Malone.

Czy Taylor Swift namówi młodzież do udziału w wyborach?

Wszystkie oczy zwrócone

Autorka hitu Cruel Summer doskonale wie, w jaki sposób zwrócić na sobie uwagę całego świata. Wystarczy najpierw zdobyć najbardziej prestiżową statuetkę Grammy, a następnie zapowiedzieć nową płytę, której premiera była ukrywana od dwóch lat. Właśnie w taki sposób staje się gwiazdą wieczoru, o której mówi cały świat.

Warto wspomnieć, że tegoroczna statuetka z pewnością jest dla Taylor czymś szczególnym, ponieważ jest to 13. nagroda w jej dorobku, a to właśnie ta liczba jest dla niej wyjątkowa. Nasuwa się więc pytanie, czy można było przygotować sobie lepszy grunt pod świętowanie sukcesu oraz zapowiedź nowej płyty? Odpowiedź jest chyba oczywista.

Sprawdź też
Kaytranada

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone