Czytasz
Mata zaskoczył nowym singlem. Opowiedział o swoich fankach

Mata zaskoczył nowym singlem. Opowiedział o swoich fankach

Mata

Mata wyda zaraz trzeci album. Tymczasem raper podzielił się z nami kolejnym singlem promującym nadchodzące wydawnictwo.

Mata wciąż eksperymentuje

Nie da się ukryć, że w minionych miesiącach Mata często zaskakiwał swoich słuchaczy. Wszystko przez nieco dziwne, bardziej eksperymentalne brzmienia, w których nie było śladu po dotychczasowej stylistyce, w której obracał się Matczak.

Najnowszy numer zatytułowany JESTEŚ POJ384NA również jest przykładem brzmieniowej ewolucji, jaką przeszedł Mata. Kawałek został opublikowany 3 września i jak można się domyślać, nie był wcześniej zapowiedziany. W ten sposób artysta sprawił fanom niespodziankę, która umiliła im niedzielne popołudnie. Wraz z singlem pojawił się również teledysk.

<33, czyli nowa era Maty

Obecnie nie da się nie zauważyć, że Mata znajduje się w całkiem innej erze swojej muzycznej działalności. Dowodem tego są nie tylko odmienne stylistycznie single, czy nowa estetyka, ale również pożegnanie się z wytwórnią matką, czyli SBM Label. Przypomnijmy, że podczas tegorocznego SBM FFestivalu raper oficjalnie ogłosił, że opuszcza rodzinne gniazdo i wkracza na nową ścieżkę. W związku z tym nadchodzący album zatytułowany <33 będzie ostatnim krążkiem artysty wydanym pod skrzydłami wytwórni Solara i Białasa. Jak widać, w życiu młodego muzyka nadszedł czas na poważne zmiany, które ewidentnie da się odczuć w wydawanej przez niego muzyce.

Sprawdź też
Bonus RPK

Album promowany między innymi przez singiel JESTEŚ POJ384NA będzie liczył 15 utworów, a jego okładka została zaprezentowana niespełna trzy tygodnie temu i wzbudziła spore zamieszanie wśród fanów muzyki. Wszystko z powodu niecodziennej, nieco szalonej stylistyki, w której została stworzona. Można się domyślać, że specyficznie wyglądająca okładka nawiązuje do płyty, na której nie usłyszymy brzmienia charakterystycznego dla dawnego Maty. Należy jednak przyznać, że zmiana jest potrzebna, jeśli chcemy obserwować artystę, który stale się rozwija i nie stoi w miejscu.

Bilety na najlepsze koncerty rapowe znajdziecie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone