Czytasz
Wsłuchaj się w miasto – ruszyła sprzedaż na Miasto Muzyka by Empik

Wsłuchaj się w miasto – ruszyła sprzedaż na Miasto Muzyka by Empik

Wsłuchujemy się w miasto razem z festiwalem Miasto Muzyka. Właśnie ruszyła sprzedaż na cykl warszawskich koncertów, które pozwolą Wam być zdecydowanie bliżej, jak śpiewała Beata Kozidrak.

Bliżej miasta, które na wiele miesięcy zamarło. Ale jak się okazało, był to jedynie moment przejściowy, czas kumulacji energii, która w końcu znalazła swoje ujście. Miasto Muzyka by Empik to nowa inicjatywa na przecięciu gatunków, która powstała z chęci odbudowania lokalnej różnorodności.

Na warszawskim Lotnisku Bemowo, w dniach 25-26 września, spotkają się różni artyści reprezentujący odmienne muzyczne tradycje i style. Pierwsza edycja festiwalu zapowiada się widowiskowo. Na scenie wystąpi m.in. diwa polskiej estrady Beata Kozidrak, która w ramach projektu Miasto Muzyka zabrała nas w sentymentalną podróż do rodzinnego Lublina. Oczywiście we właściwym sobie, gwiazdorskim stylu! Oprócz tego na scenie wystąpi Radzimir Dębski. Znany pod pseudonimem JIMEK artysta na bemowskie lotnisko zabierze całą orkiestrę! Co zaprezentuje autor ścieżek dźwiękowych do takich filmowych hitów, jak “Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, “W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt” czy “Sexify”? Sprawdźcie już we wrześniu! To oczywiście nie koniec ogłoszeń! Kolejne nazwiska zostaną ujawnione już niedługo.

Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na poszczególne koncerty. Specjalny pakiet Golden Circle dostępny jest dla tylko dla członków Empik Premium.

Bilety na Miasto Muzyka by Empik znajdziesz tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone