Czytasz
Z sanah na kolońską i szlugi – artystka wraca z nową trasą

Z sanah na kolońską i szlugi – artystka wraca z nową trasą

fot. Michał Pańszczyk, THEDREAMS Studio, mat. promocyjne

Kto chętny na kolońską i szlugi w towarzystwie sanah? Już niedługo będzie to możliwe! Gwiazda wyrusza na jesienną Kolońska i szlugi Tour, w trakcie której odwiedzi m.in. Warszawę, Kraków, Poznań czy Łódź. Z tej okazji przypominamy 5 największych hitów artystki.

Kolońska i szlugi Tour będzie idealną okazją do usłyszenia hitów artystki na żywo. I nie tylko do tego! Do sprzedaży trafił właśnie specjalny pakiet Golden Circle, w ramach którego będziecie jeszcze bliżej artystki na koncertach. Dodatkowo, dla prawdziwych fanów, powstał pakiet To był dobry dzień, który umożliwia spotkanie z sanah, zrobienie pamiątkowego zdjęcia oraz otrzymacie unikalnego zestawu gadżetów, które nie będą dostępne w regularnej sprzedaży

sanah doskonale łączy młodzieńczą werwę z retro stylistyką. Na polskim rynku trudno znaleźć obecnie podobną kombinację. A sanah robi to dodatkowo z właściwym sobie wdziękiem i lekkością. W jej repertuarze, oprócz melancholijnych ballad, coraz więcej tanecznych hiciorów. Te również znalazły się w naszym subiektywnym zestawieniu najlepszych kawałków gwiazdy.

Bilety i pełny harmonogram trasy sanah złapiecie tutaj.

Królowa dram

Zaczynamy oczywiście od klasyka sanah – Królowa dram z debiutanckiego albumu studyjnego artystki o tym samym tytule, zapewniła jej ugruntowane miejsce w świecie tzw. quality popu. Liryczny, delikatny kawałek opowiada o akceptacji tych trochę trudniejszych emocji. “A póki co, dziwi mnie to, że lubię me łzy, / bo taki mam styl” – śpiewa sanah. Królowa dram to z pewnością hymn wszystkich (pozytywnych) wrażliwców.

etc

Jeden z bardziej tanecznych kawałków w dorobku sanah. To elektroniczny szlagier wyprodukowany przez nią samą, Arkadiusza Kopera i Mariusza Obijalskiego. Całość dopełnia minimalistyczny, ale bardzo ciekawy klip. Kawałek, którego nie może zabraknąć na potańcówce ze znajomymi – z pewnością sprawdzi się też w opcji koncertowej!

Ale jazz!

Jeszcze chwilę nie schodzimy z tanecznego rejestru. Ale jazz! udowadnia, że sanah świetnie odnajduje się również w duetach. Kolaboracja z Vito Bambino zaowocowała energetycznym kawałkiem, w którym współczesne realia opakowane zostają w charakterystyczny dla wokalistki retro kostium.

Sprawdź też
beyonce

ten Stan

“Ja Cię lubię, aż za bardzo, przez co myślę już o ślubie” śpiewa sanah w kolejnym singlu promującym album “Irenka”. Piękny, delikatny lovesong, w którym królowa dram opowiada o swoim obiekcie miłości. Naszpikowany rymami tekst wpada w ucho i zachęca do śpiewania – no co tu dużo mówić, hiciorek.

2:00

Prawdziwy łamacz serc :< sanah przeprasza za telefon o drugiej w nocy i chce cofnąć czas… Na tle oszczędnego podkładu, w którym pierwsze skrzypce grają skrzypce (hehe), gitara i fortepian wokal artystki dostaje dużo przestrzeni i wybrzmiewa pełną mocą. Propozycja dla tych, którzy lubią odpalić rozklejający utwór i wpatrywać się godzinami w gwiazdy.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone