Czytasz
Wielkie smoki i roboty – w FFun Parku poczujesz się jak dziecko

Wielkie smoki i roboty – w FFun Parku poczujesz się jak dziecko

Aleja kolosalnych, ryczących smoków tuż obok terenu w całości opanowanego przez równie monstrualne roboty – to wszystko i wiele więcej do zobaczenia i doświadczenia w FFun Parku – samym centrum Warszawy!

Obok stadionu Legii Warszawa ruszyła nowa przestrzeń wprost stworzona do relaksu dla całej rodziny. W śródmieściu do końca sierpnia możemy spotkać teraz obszar przepełniony interaktywnymi, animatronicznymi modelami olbrzymich robotów i smoków. Jest co podziwiać!

Wystawa “Dragons alive” jest jedną z dwóch największych atrakcji parku. Monumentalne, ruchome, fantastyczne gady przedstawiające istoty z przeróżnych uniwersów, podań, legend i mitologii robią wrażenie zarówno na młodszych, jak i starszych gościach.

Kto nie chciałby przelecieć się na takim przyjemniaczku?

Wszystkie eksponaty są ruchome i wydają przeróżne, naturalnie brzmiące dźwięki, co sprawia, że każdy zwiedzający może poczuć się, jakby przechadzał się po smoczej alei pełnej olbrzymich, żywych kreatur.

Fani Hobbita: *Heavy Breathing*

Jeżeli natomiast ktoś bardziej of fantastyki ceni sobie klimaty Sci-fi, w opozycji do tej wystawy jest również druga, zatytułowana “Robots Alive”. Tam z kolei przygotowana jest gratka dla fanów futuryzmu i nowoczesnych technologii. Można na niej napotkać modele masy robotów i maszyn z popularnych filmów oraz bajek.

Kawał robota

Dla tych spragnionych większej ilości wrażeń – każdy może wczuć się w los prawdziwego cyber-żołnierza biorąc udział w laserowym paintballu, największym hicie wystawy.

Obie wystawy podróżowały już po całej Europie pozostawiając po sobie piorunujące wrażenie. Na terenie FFun Parku znajduje się też rozbudowana strefa zabaw dla dzieci, wydzielona strefa relaksu dla rodziców i bogata oferta gastronomiczna. Jest tu aktualnie najnowsza, ogromna przestrzeń z tak zróżnicowanymi i obszernymi atrakcjami dla każdego, nieodzownie od wieku.

Warszawa wreszcie ma swojego familijnego, popkulturowego blockbustera. Całość można zwiedzać do końca sierpnia. Nie ma co zwlekać, zajrzyjcie do Ffun parku, nim smoki odlecą na kolejne podboje

Sprawdź też

Bilety kupicie oczywiście w Going.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone