Czytasz
Miley Cyrus lubi markę Louis Vuitton. Dała jej niepublikowany numer

Miley Cyrus lubi markę Louis Vuitton. Dała jej niepublikowany numer

Miley Cyrus Louis Vuitton

Goście zaproszeni na paryski pokaz męskiej kolekcji Louis Vuitton otrzymali coś więcej niż prezentację najnowszych ubrań. Kiedy modele przechadzali się po wybiegu, z głośników wybrzmiewał nowy utwór Miley Cyrus.

Świat mody poznał nowy kawałek dzięki Miley Cyrus i Louis Vuitton

Muzyka pochodząca z dyskografii największych gwiazd popu nie jest niczym obcym dla branży modowej. Jednak fakt, że podczas trwania pokazu goście mają szansę usłyszeć utwór, który nigdy wcześniej nie został wydany, jest nieco sensacyjny. Tak właśnie się stało podczas show zaprezentowanego przez dom mody Louis Vuitton, bo kiedy zaproszone osoby podziwiały najnowszą kolekcję, w tle rozbrzmiewał kawałek Doctor od Miley Cyrus. Fani natychmiast rozpoznali dźwięki z pokazu i wskazali na wyciek z albumu Bangerz opublikowanego w 2013 roku. Wygląda na to, że zapomniana piosenka, która finalnie nie pojawiła się na płycie, po latach ujrzała światło dzienne.

Warto wspomnieć, że dyrektorem kreatywnym LV do spraw mody męskiej jest artysta Pharrell Williams, który współpracował z Cyrus podczas tworzenia wyżej wspomnianego krążka. Tym samym pojawiły się spekulacje, że Pharrell sięgnął po materiał, przy którym pracował.

Miley Cyrus pierwszy raz zaśpiewała na żywo Flowers. Czekamy na koncerty!

Czy będzie premiera?

Wyciek nieopublikowanego numeru Doctor miał miejsce w 2017 roku. Od tamtego czasu artystka nigdy nie wspomniała o samym utworze ani o jego premierze. Teraz gdy Pharell postanowił wykorzystać dźwięki tego kawałka podczas tygodnia mody, nasuwa się pytanie: czy fani mogą liczyć na jego oficjalną publikację? Niestety do tej pory nie pojawiły się żadne oficjalne informacje sugerujące, że Miley Cyrus przygotowuje się do premiery nowego singla. Jednak patrząc na tę sytuację, osoby słuchające mają pełne prawo do oczekiwania na moment, w którym utwór pojawi się na streamingach.

Sprawdź też
Łona paszport polityki

Intrygujący kawałek, który mieli okazję wysłuchać goście zaproszeni na pokaz LV, porusza tematykę troski oraz uwagi. Tekst opowiada o relacji, w której jedna ze stron zaspokaja potrzebę zażywania leków, ponieważ jest dla drugiej osoby niczym lekarz. Jeśli Miley faktycznie zdecyduje się opublikować ten numer, będzie to jej drugi singiel wydany od premiery albumu Endless Summer Vacation.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone