Czytasz
Muzyczne święto na lotnisku Bemowo część 1: Taco Hemingway

Muzyczne święto na lotnisku Bemowo część 1: Taco Hemingway

taco relacja

Już w ten weekend rozpocznie się wielkie rapowe święto na lotnisku Bemowo. W piątek na scenie ujrzymy Taco Hemingwaya, a w niedzielę JIMKA z gośćmi przedstawiających Historię Polskiego Hip-Hopu.

Taco Hemingway zamyka w tym tygodniu swoją długo wyczekiwaną trasę koncertową. W piątek wystąpi na warszawskim lotnisku Bemowo, a dzień później w Poznaniu w klubie Malta. Trasa 2020 / 2021 / 2022 to powrót na scenę jednego z najważniejszych raperów w historii polskiego rapu. Fani wyczekiwali Taco w wersji na żywo od paru lat. Jak się okazało ich cierpliwość została wynagrodzona.

Taco Hemingway 2020 / 2021 / 2022 TOUR

Relacje uczestników z minionych już wydarzeń w ramach trasy potwierdzają przewidywania: Polacy kochają Taco i jego twórczość. Show, które prezentuje raper jest godne jego statusu. A on sam nadal podchodzi do swoich występów entuzjastycznie i czerpie widoczną radość z rapowania przed publicznością. Formuła trasy świetnie wpisuje się w motyw powrotu. Fifi prezentuje bowiem największe hity z ostatnich kilku albumów, dzięki czemu fani mogą usłyszeć wiele ulubionych utworów.

Jak pisze Raportażysta po jednym z koncertów z obecnej trasy Taco:

Najbardziej jednak ujął mnie fakt, jak ogromne szczęście malowało się na jego twarzy na moment przed pojawieniem się na scenie. Nie było w tym krzty podejścia w stylu „Dobra, odbębnijmy ten zaległy koncert i z głowy”. Cała sala oszalała z zachwytu w momencie wyjścia Taco na scenę, ale miałem wrażenie, że najbardziej zachwycony był sam Taco. Że niesamowicie tęsknił za swoją widownią i kontaktem ze słuchaczami. Jego szczery entuzjazm przywrócił mi odrobinę wiary w ten cały, olbrzymi, często zimnokrwisty świat branży muzycznej.

Sprawdź też
taco relacja

taco hemingway

Nie tylko muzyczne wrażenia

Koncert to nie tylko muzyka. Równie istotna jest panująca na nim atmosfera i obecność fanów. Organizatorzy zadbali, by ci czuli się swobodnie i mieli zaspokojone wszelkie potrzeby. Na terenie koncertu znajdziecie nie tylko strefę gastronomiczną z food truckami spod znaku Żarcie Na Kółkach serwującymi przysmaki z przeróżnych kuchni świata, ale też strefę dla osób dorosłych, w której ci będą mogli degustować drinki na bazie Ballantine’s.

TACO HEMINGWAY – TOP 10 KAWAŁKÓW E V E R