Czytasz
Muzyczne święto na lotnisku Bemowo część 1: Taco Hemingway

Muzyczne święto na lotnisku Bemowo część 1: Taco Hemingway

taco relacja

Już w ten weekend rozpocznie się wielkie rapowe święto na lotnisku Bemowo. W piątek na scenie ujrzymy Taco Hemingwaya, a w niedzielę JIMKA z gośćmi przedstawiających Historię Polskiego Hip-Hopu.

Taco Hemingway zamyka w tym tygodniu swoją długo wyczekiwaną trasę koncertową. W piątek wystąpi na warszawskim lotnisku Bemowo, a dzień później w Poznaniu w klubie Malta. Trasa 2020 / 2021 / 2022 to powrót na scenę jednego z najważniejszych raperów w historii polskiego rapu. Fani wyczekiwali Taco w wersji na żywo od paru lat. Jak się okazało ich cierpliwość została wynagrodzona.

Taco Hemingway 2020 / 2021 / 2022 TOUR

Relacje uczestników z minionych już wydarzeń w ramach trasy potwierdzają przewidywania: Polacy kochają Taco i jego twórczość. Show, które prezentuje raper jest godne jego statusu. A on sam nadal podchodzi do swoich występów entuzjastycznie i czerpie widoczną radość z rapowania przed publicznością. Formuła trasy świetnie wpisuje się w motyw powrotu. Fifi prezentuje bowiem największe hity z ostatnich kilku albumów, dzięki czemu fani mogą usłyszeć wiele ulubionych utworów.

Jak pisze Raportażysta po jednym z koncertów z obecnej trasy Taco:

Najbardziej jednak ujął mnie fakt, jak ogromne szczęście malowało się na jego twarzy na moment przed pojawieniem się na scenie. Nie było w tym krzty podejścia w stylu „Dobra, odbębnijmy ten zaległy koncert i z głowy”. Cała sala oszalała z zachwytu w momencie wyjścia Taco na scenę, ale miałem wrażenie, że najbardziej zachwycony był sam Taco. Że niesamowicie tęsknił za swoją widownią i kontaktem ze słuchaczami. Jego szczery entuzjazm przywrócił mi odrobinę wiary w ten cały, olbrzymi, często zimnokrwisty świat branży muzycznej.

Sprawdź też
taco hemingway spotify

taco hemingway

Nie tylko muzyczne wrażenia

Koncert to nie tylko muzyka. Równie istotna jest panująca na nim atmosfera i obecność fanów. Organizatorzy zadbali, by ci czuli się swobodnie i mieli zaspokojone wszelkie potrzeby. Na terenie koncertu znajdziecie nie tylko strefę gastronomiczną z food truckami spod znaku Żarcie Na Kółkach serwującymi przysmaki z przeróżnych kuchni świata, ale też strefę dla osób dorosłych, w której ci będą mogli degustować drinki na bazie Ballantine’s.

TACO HEMINGWAY – TOP 10 KAWAŁKÓW E V E R

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone