Czytasz
Żarcie Na Kółkach ląduje na Lotnisku Bemowo – start sezonu już w ten weekend

Żarcie Na Kółkach ląduje na Lotnisku Bemowo – start sezonu już w ten weekend

żarcie na kółkach

Pizza, burgery, tacosy, lody, a może jeszcze coś innego? Tutaj każdy miłośnik dobrej kuchni z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Już za kilka dni startuje największy festiwal food trucków. Na kulinarną mapę Warszawy powraca Żarcie Na Kółkach. Tym razem ulubiona gastronomiczna impreza warszawiaków zawita na Lotnisku Bemowo 11 i 12 czerwca.

ŻARCIE NA KÓŁKACH OTWIERA SEZON NA LOTNISKU BEMOWO W TEN WEEKEND

Żarcie Na Kółkach

Pogoda z dnia na dzień robi się coraz ładniejsza. Słońce i rosnąca temperatura zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Czerwiec to bez wątpienia czas spotkań plenerowych – zarówno z rodziną, jak i ze znajomymi. Jeżeli szukacie pomysłu na wspólne spędzenie czasu, w weekend 11‑12 czerwca koniecznie odwiedźcie Lotnisko Bemowo, by wziąć udział w największym pikniku tego lata w stolicy.

Żarcie na kółkach
Żarcie Na Kółkach

Żarcie Na Kółkach to historycznie pierwszy i zarazem największy ogólnopolski festiwal streetfoodowy. Impreza organizowana jest cyklicznie już od 8 lat. Co roku przyciąga całe rzesze fanów mobilnej gastronomii i dobrej międzynarodowej kuchni.

Żarcie na kółkach

W drugi weekend czerwca nie trzeba będzie długo myśleć, co zjeść w Warszawie. Wystarczy wybrać się na Lotnisko Bemowo, by skosztować zupełnie nowych smaków lub cieszyć się ulubionymi klasykami. Jeżeli Twoi znajomi wolą kuchnię azjatycką, a ty masz ochotę na burgera – bez problemu możecie zjeść razem na zielonej trawie. Wśród kilkudziesięciu pojazdów każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Sprawdź też

Żarcie na kółkach

11 i 12 czerwca na warszawskim Bemowie zawitają najlepsze food trucki z całej Polski. Wśród nich m.in Pasibus, Pizza Truck, Smoke BBQ, czy Tuk Tuk.

JIMEK & goście – Historia Polskiego Hip-Hopu 12 czerwca na Lotnisku Bemowo

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone