Czytasz
MY ICE EXPERIENCE – zadbaj o ciało i umysł dzięki metodzie Wima Hofa

MY ICE EXPERIENCE – zadbaj o ciało i umysł dzięki metodzie Wima Hofa

Jak unikać chorób i przeziębień? Jak sięgnąć wyżej niż myślisz, że możesz? Jak odkryć nowe granicę swoich możliwości? Poznaj warsztaty, które pomogą odpowiedzieć Ci na te pytania.

Weekendowe warsztaty My Ice Experience to unikatowe wydarzenie, podczas którego wzmocnisz swoją formę psychiczną oraz fizyczną. Tematem wyjazdu jest poznanie metody Wima Hofa – systemu technik oddechowych, medytacji oraz ćwiczeń z zimno-adaptacji, dzięki którym możesz osiągnąć optymalną formę i odkryć wyjątkowe połączenie na linii umysł-ciało. Warsztaty odbędą się w lutym i marcu, w obiekcie Weranda Home położonym w malowniczym otoczeniu puszczy Zielonki pod Poznaniem.

Weranda Home to urokliwe miejsce, na które składa się klasyczna Rezydencja, przytulna Willa oraz minimalistyczne, leśne domki. Położone w samym sercu Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki pomiędzy dwoma jeziorami (do których goście mają dostęp). To miejsce jest prawdziwą pozamiejską oazą. Obiekt, w którym piękno natury dosięga gościa w równie pięknych wnętrzach. Wszystko zaplanowano tak, by można było odpocząć od codziennego zgiełku, wziąć głębszy oddech i znaleźć chwilę dla siebie.

Warsztaty poprowadzi dwóch certyfikowanych instruktorów Wim Hof Method  – Marcel Dębczyński i Dr Matthew Spencer – chiropraktyk. Pod ich okiem zgłębisz tajniki, robiącej furorę na świecie, metody Wima Hofa – czyli 3-etapowej techniki oddychania, medytacji i zimno-adaptacji lub też skuteczniejszej wersji morsowania. Na kurs zapraszamy zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych – instruktorzy dla każdego znajdą czas i poświęcą wszystkim należytą dozę uwagi.

Metoda Wim Hofa kompletnie zmieniła moje życie. Dzięki niej wyleczyłem się z długoletniej choroby autoimmunologicznej. Regularna praktyka metody dała mi wewnętrzny spokój i umiejętność radzenia sobie ze stresującymi sytuacjami, jakie przydarzają się każdemu z nas w codziennym życiu. Mój poziom energii i motywacji do działania wzrósł niesamowicie. Na nowo połączyłem się ze sobą, ze swoim własnym ‘ja’.

Korzyści, jakie płyną z warsztatów i stosowania metody Wima Hofa:

  • zwiększenie poziomu energii na co dzień
  • umiejętność lepszego radzenia sobie ze stresem
  • uzyskanie większego spokoju wewnętrznego i zwiększenie koncentracji
  • polepszenie kondycji fizycznej i wydajności
  • pobudzenie organizmu do walki ze stanami zapalnymi
  • wzmocnienie układu odpornościowego i sercowo-naczyniowego
  • nauka poprawnego oddychania
  • większa tolerancja na zimno
  • lepsza jakość snu

Zainteresowani? Rezerwujcie wyjazdy w terminie 4-7.02 i 4-7.03

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone