Czytasz
Nudne prezenty? Zamiast skarpetek sprezentuj bliskim wyjście do restauracji!

Nudne prezenty? Zamiast skarpetek sprezentuj bliskim wyjście do restauracji!

Z badań Narodowego Stowarzyszenia Restauracji USA wynika, że aż 62% osób chce otrzymać na Święta wyjście do restauracji! Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na upominek, koniecznie sprezentuj najbliższym wyjścia do słynnych warszawskich restauracji w ramach Doświadczeń Restauracyjnych przygotowanych przez Restaurant Week.

Ponad ⅔ osób chce na prezent wyjścia restauracyjne. Wniosek? Zamiast kolejnej pary skarpet czy nietrafionych perfum prezentuj najbliższym wyjścia restauracyjne. W świątecznej akcji Restaurant Week bierze udział kilkanaście słynnych warszawskich restauracji, w których Chefowie przygotowują swoje popisowe menu w okazyjnej cenie. Wśród nich znajdziemy między innymi Meze by Teo Vafidis & Sons, Reina Steakhouse & Seafood, Restaurację Baczewskich czy Bydło i Powidło.

wyjście do restauracji
Bydło i Powidło

Jeśli jesteś więc fanem francuskich klimatów, zatrzymaj się na stacji z owocami morza – Seafood Station. Spróbujesz tu wysokiej jakości selekcji owoców morza w doskonałym wydaniu. Na Gości czeka Seafood Plater Exclusive z homarem, ostrygami, tatarem z przegrzebków, mulami, kawiorem z troci francuskiej, krewetkami i langustynkami z miksem aromatycznych sosów. Miłośnikom kuchni śródziemnomorskiej polecamy grecką fetę w Meze by Teo Vafidis & Sons. W menu znajdziesz m.in. musakę – gyros metaxę, kritharoto (makaron w sosie pomidorowym z suszonymi pomidorami), grillowany ser halloumi, mix greckich oliwek, tzatziki, grecką sałatkę i pitę.

wyjście do restauracji
Meze by Teo Vafidis & Sons

Wszystkich wielbicieli burgerów zaprasza Bydło i Powidło – pierwsza jadalnia wołowiny z prawdziwego zdarzenia! Specjalnością restauracji są steki z argentyńskiej i polskiej wołowiny. To właśnie tu zjesz najlepszego burgera w Stolicy z wołowiną Hereford nadziewaną serem mimolette z dodatkiem papryczek jalapeno, karmelizowaną cebulą cukrową, sałatą, pomidorem i bułką brioche. W karcie dań znajdziesz również pastrami sliders, frytki oraz słodki deser – czekoladowe brownie z karmelem i kulką lodów oraz sernik domowy z powidłem śliwkowym.

wyjście do restauracji
Seafood Plater Exclusive

Akcja ma formułę otwartą, co oznacza, że restauracje w dowolnym momencie mogą zgłosić chęć uczestnictwa. Jej ideą jest wzbogacenie świątecznych i poświątecznych spotkań z bliskimi. To również najlepszy i najwygodniejszy wybór dla tych, którzy nie mają czasu na przedświąteczne gotowanie oraz bieganie za prezentami.

Sprawdź też

Dzięki Restaurant Club możesz wręczyć najbliższym cztery oryginalne propozycje prezentowe z wyjątkowym rabatem! Wśród nich:

  • Rok Festiwali (-33%) – komplet aż czterech podwójnych rezerwacji w cenie 399 zł zamiast 592 zł na Restaurant Week 2022 (marzec–kwiecień), World Class Cocktail Festival 2022 (czerwiec–lipiec), Fine Dining Week 2022 (sierpień) oraz Restaurant Week 2022 (październik–listopad). 
  • Rok Fine Dining Week (-29%) – kod na dwuosobową rezerwację na najważniejsze wydarzenie sztuki restauracyjnej latem 2022 roku w cenie 199 zł zamiast 280 zł. Na Gości czeka pięciodaniowe, popisowe menu #SpozaKarty przygotowane przez najwybitniejszych Szefów Kuchni oraz festiwalowy cocktail.
  • Rok Restaurant Week (-17%) – kod na dwuosobową rezerwację na dwa Festiwale najlepszych restauracji odbywające się w 2022 roku. Rezerwacja obejmuje Restaurant Week wiosenny (marzec–kwiecień) oraz jesienny (październik–listopad). Promocyjna, jeszcze niższa cena 199 zł zamiast 240 zł obejmuje trzy popisowe dania #SpozaKarty oraz festiwalowy cocktail.
  • Wiosenny Restaurant Week (-18%) – kod na dwuosobową rezerwację na najpopularniejsze wydarzenie kulinarne wiosną 2022 roku! Na Gości czeka popisowe trzydaniowe menu #SpozaKarty oraz festiwalowy cocktail w specjalnej cenie 99 zł zamiast 120 zł.

Rezerwacji w specjalnej, promocyjnej cenie można dokonywać na stronie . Po zakupie Goście otrzymają piękny PDF prezentowy z kompletem kodów na każdy z Festiwali.

Sprezentuj bliskim wyjście do restauracji z Restaurant Week

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone