Czytasz
Carpigiani poleca: najciekawsze single ostatnich dni #48

Carpigiani poleca: najciekawsze single ostatnich dni #48

Billie Eilish, mat. promocyjne

Poniedziałkowa selekcja utworów wjeżdża do gry. Posłuchajcie zatem najlepszych piosenek z ostatnich kilku dni. Zapewniam, że jest czego.

DJ Carpigiani jak zwykle dostarcza Wam w poniedziałek świeżej porcji singli. Minimalistyczny trap czy autotune’owy rave? Sprawdźcie z jakim soundtrackiem od Wojtka Sawickiego wchodzimy w kolejny tydzień.

Sheck Wes – Rich One Day

Sheck dostarcza futurystyczny, synthwave’owy trap z oszalałą, nieujarzmioną nawijką o bogactwie. Dziwne, irytujące, ale na swój sposób chwytliwe.

Benee feat. Grimes – Sheesh

Młoda Australijka odświeża brytyjską muzykę elektroniczną (2step, rave, dubstep) i zaprasza Grimes, żeby stworzyć imprezowego potwora. I co? Pełen sukces.

Rico Nasty – OHFR?

Minimalistyczny, industrialny trap jako idealny sposób na radzenie sobie z nagromadzoną złością. Już po jednym odsłuchu powinniście poczuć się lepiej.

Sprawdź też

Billie Eilish – Therefore I Am


Billie wjeżdża z autotune’owym, rozedrganym electro-popem o hip-hopowej rytmice. Może to odległe skojarzenie, ale trochę mi to wszystko przypomina Eminema z czasów, gdy był kimś istotnym dla popkultury.

Margaret feat. Kukon – No Future

Margaret nagrywa swój protest song z autotune’owym, MIA-owskim refrenem.Godny następca Polskiego Tanga? No nie wiem, sami zdecydujcie.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone