Czytasz
Beata Kozidrak w duecie z Lublinem – startuje nowy cykl Miasto Muzyka w Empik Music

Beata Kozidrak w duecie z Lublinem – startuje nowy cykl Miasto Muzyka w Empik Music

Beata Kozidrak, fot. Mateusz Czech, mat. promocyjne

Beata Kozidrak wraca do rodzinnego miasta. Co jest powodem tej sentymentalnej podróży? Diwa polskiej muzyki postanowiła zaśpiewać w duecie… z Lublinem. Utwór zapowiada nowy cykl w aplikacji Empik Music – Miasto Muzyka.

Beata Kozidrak wydobywa melodię ze swojego rodzinnego miasta. Chcesz usłyszeć jak brzmi Lublin? Już jest to możliwe za sprawą aplikacji Empik Music. Utwór Bliżej wyprodukowany przez Duita, a właściwie Piotra Krygiera, zapowiada się tanecznie. Polski producent znany jest z miksowania muzyki elektronicznej z wpływami R’n’B. Bliżej to tylko początek – Empik Music uruchamia projekt Miasto Muzyka, w którym gwiazdy występują w duecie z ważnymi dla nich miastami. Utwory będą dostępne wyłącznie w aplikacji streamingowej Empik Music. Niedługo do Lublina dołączą również Gdańsk i Wrocław. Za muzyczną oprawę wszystkich utworów odpowiada Duit, który bogaty, lokalny content przełoży na dźwięki.

Czym jest Miasto Muzyka? To próba oddania energii miejsca, uchwycenia jego oryginalności poprzez muzykę i przy udziale największych polskich gwiazd. Odbywając sentymentalną podróż do ważnych dla nich miejsc, wraz z pomocą Duita, najwięksi reprezentanci i reprezentantki polskiej sceny komponują wyjątkowe utwory na bazie indywidualnych wrażeń i doświadczeń. To dobra okazja do poznania lokalnych społeczności i odwiedzenia ich dzięki muzyce.

W pierwszym, inaugurującym odcinku Beata Kozidrak zabiera nas w podróż do stolicy Lubelszczyzny – Lublina. Razem z gwiazdą spacerujemy przez urokliwe uliczki Starego Miasta, odwiedzamy sklep z płytami, dawną szkołę artystki, przemierzamy miejskie peryferie, coraz więcej dowiadując się o inspiracjach piosenkarki. Beata Kozidrak opowiada nam o swoim dzieciństwie, o pierwszym występie, o muzycznych idolach. Dzięki jej opowieściom Lublin ożywa, bo nic tak nie zbliża jak prawdziwe, intymne historie.

Miasto Muzyka stwarza wyjątkową okazję, by odwiedzić lokalne miasta dzięki opowieściom artystek i artystów. W nowej, covidowej rzeczywistości za mapę służyć nam będą ich wspomnienia. Jak brzmi Lublin Beaty Kozidrak? Tego będziecie mogli dowiedzieć się tylko w aplikacji Empik Music.

Sprawdź też

Beata Kozidrak, fot. Mateusz Czech, mat. promocyjne

Z okazji premiery projektu nowi użytkownicy aplikacji Empik Music będą mogli skorzystać z kodu MIASTOMUZYKA, który uprawnia do korzystania z aplikacji przez 3 miesiące za darmo. Kod rabatowy jest ważny do 16.12.2020 r.

Kod Rabatowy można zrealizować tutaj.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone