Czytasz
Najśmieszniejsze filmiki z TikToka – wybieramy TOP 5 kont

Najśmieszniejsze filmiki z TikToka – wybieramy TOP 5 kont

Macie ochotę pooglądać najśmieszniejsze filmiki z TikToka? Wybrałam dla Was 5 twórców, którzy na swoich profilach potrafią połączyć dobry humor z lekką nutą sarkazmu, zamykając wszystko w 15-sekundowych filmikach.

Oglądacie komedie śmiejąc się z losów głównych bohaterów czy wolicie raczej pójść do baru na występ stand uperów? Ja spędzam godziny na TikToku, więc wyszukałam dla Was najlepsze konta pełne śmieszków.

Damian Tkaczuk

@damian_tkaczuk

kto zgadnie gdzie dziś nagrywaliśmy? nie przegap backstage znajdziesz go na i g 👀

♬ Makeba – Jain

Jeśli jeszcze go nie znacie – współczuję. Jego seria “pov: umówiłaś się na randkę Tindera” bije rekordy wyświetleń i głośności mojego śmiechu. Jeśli chodzisz na randki z Tindera to na pewno znajdziesz tam typa z twoich najdziwniejszych wyjść. Jeśli nie masz tej apki, nie martw się! Damian wrzuca też inne, komediowe materiały. Sprawdźcie sami.

Kuba Grochmalski

@kubagrochmalski kazdy z nas zna taki ewenement 🤪 #dc #dlaciebie ♬ dźwięk oryginalny – Kuba Grochmalski

Parodiowanie innych jest teraz zdecydowanie trendy, a gdy robi się to z dobrym smakiem, to tak jak Kuba możecie zebrać niemałe grono odbiorców. Jeśli chcesz pośmiać się z Grażyny na wakacjach lub swoich byłych to wpadnij na jego profil. Nie pożałujesz.

Zetkacper

Najśmieszniejsze filmiki z TikToka
Najśmieszniejsze filmiki z TikToka: Zetkacper

To ten gość, co wcielanie się w postać nauczycielki opanował do perfekcji. Na pewno na waszych lekcjach prowadzący nie raz zapodał typowym nauczycielskim tekstem – właśnie to jest dla Kacpra źródłem inspiracji do materiałów, które później wrzuca na swojego Tik Toka. Nikt tak dobrze ich nie parodiuje jak on. Nie musicie wierzyć mi na słowo, wystarczy obejrzeć filmiki Kacpra.

@zetkacper

Jaką karę powinni ponieść?

Sprawdź też

♬ dźwięk oryginalny – kacper 🦥

Mikołaj Tyszka

@tyszka727 #duet z @nate.k.weir ♬ Originalton – Jona

Jeśli parodie nauczycieli to za mało, żeby was rozśmieszyć, Mikołaj rozłoży was na łopatki. Na swoim koncie reaguje na TikToki dziwnej treści, będąc przy tym trochę sarkastyczny i na maksa wyluzowany. Jego nie da się nie lubić. 

Przekosa

@przekosa ℹ️G: przekosa wbijaj zobaczyć fotę z Bedim! #fakebody #fakesituation #bedoes ♬ WIĘCEJ DYMU – 2115 & Bedoes & White 2115

Choć w tym przypadku nie jest to stricte komediowo konto, to poczucie humoru Przekosy zagwarantowało mu miejsce w topce śmieszków z TikToka. Dominik działa na platformiie już jakiś czas, a na swoim koncie ma nawet filmik z Bedoesem. Jego content nie opiera się na jednej serii czy żarcie. Świetnie przeplata lifestylowe treści z tymi zabawnymi i patrząc na zaangażowanie obserwatorów – to się sprawdza. 

Sprawdź też: TOP 5 makeup artists z TikToka

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone