Czytasz
Green Festival i ON AIR – sprawdź, co łączy te festiwale i fanów!

Green Festival i ON AIR – sprawdź, co łączy te festiwale i fanów!

Organizatorzy festiwali prześcigają się w atrakcjach, które umilą nam czas w trakcie całonocnej zabawy. Koncerty na głównej scenie? Jasna sprawa, trzeba je zbadać. Jednak by w pełni się nimi cieszyć, warto czasem odrobinę odpocząć.

Zbadajmy jak pod kątem możliwości relaksu i pozamuzycznych przyjemności sprawdzą się sierpniowy Olsztyn Green Festival i wrześniowy ON AIR. Ich wspólnym mianownikiem jest obecność strefy Monkey Shoulder, w której wypijecie drinka prosto z betoniarki… która jednocześnie jest olbrzymim shakerem. Wstrząśnięte, nie zmieszane? Say no more.

Olsztyn Green Festival

Jeden z najbardziej zrelaksowanych festiwali w Polsce. Olsztyn Green Festival to propozycja dla osób, które miłość do muzyki chcą połączyć z mniej intensywnym trybem życia. Zachęca do tego już sama lokalizacja wydarzenia – malownicza miejska plaża Ukiel kusi wizją zachodów słońca, miękko odbijających się na jeziorze. W line-upie znajdziemy czołówkę polskich artystów, związanych z muzyką alternatywną, elektroniczną, popową czy hip-hopową. Jak zapowiadają organizatorzy:

Olsztyn Green Festival zyskał miano niezwykłej fety, podczas której można nie tylko posłuchać świetnej muzyki, ale i dobrze zjeść, zabawić się i porozmawiać z przyjaciółmi, czy poznać całkiem nowych znajomych.

Pośród atrakcji zaplanowanych na tegoroczną edycję, ciekawostką jest z pewnością strefa gier planszowych! Możecie się tu zaszyć i spróbować swoich sił w analogowych rozgrywkach. Tylko się nie zasiedźcie, bo przegapicie wszystkie koncerty… 🙂

Ci, którzy wolą pełny odpoczynek bez zaciętej intelektualnej rywalizacji, z pewnością docenią leżaczki i doskonale zmiksowane drinki Monkey Shoulder. Specjalna orzeźwiająca kompozycja whisky z Ginger Ale i pomarańczą przyniesie Wam wymarzoną ochłodę.

Widzimy się 12-14 sierpnia w Olsztynie!

Kup bilety na pierwszy dzień festiwalu

ON AIR Festival

ON AIR to festiwalowy debiutant, nad którym pracują specjaliści od rozrywki (dość powiedzieć, że to oni odpowiadają również za FEST Festival, prawda?). W przeciwieństwie do olsztyńskiego spokoju, tu szykujcie się na masę ekscytacji i wiele godzin tańca. Na scenie wystąpią gwiazdy takie jak Tame Impala, Jorja Smith, Jamie xx czy Tash Sultana. Oddajmy głos organizatorom:

Sprawdź też

Ideą festiwalu jest łączenie różnych gatunków muzycznych – od indie rockowych szlagierów, przez pop i hip hop, po muzykę eksperymentalną. Najważniejsza jest miłość do muzyki i dobrej zabawy!

Ten barwny koktajl muzycznych stylów, z pewnością zaowocuje nieoczekiwanymi połączeniami. Świetnie się składa, bo tegorocznym hasłem strefy Monkey Shoulder jest Made for mixing. 9 tys. litrów koktajlu, rotujących w betoniarce, będzie gotowe, by towarzyszyć Wam w tym emocjonującym doświadczeniu.

Widzimy się 9 – 10 września na Bemowie w Warszawie. Meeting point: betoniarka.

Bilety i karnety nadal dostępne

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone