Czytasz
Bedoes odpuszcza tegoroczne festiwale. Powód? Żałoba po dziadku

Bedoes odpuszcza tegoroczne festiwale. Powód? Żałoba po dziadku

Bedoes festiwal

Bedoes nie wybiera się w tym roku na żaden festiwal. Raper poinformował swoich fanów, że z powodu śmierci bliskiej osoby rezygnuje z letnich koncertów.

Jeśli wybieracie się w tym roku na któryś rapowy festiwal, to nie oczekujcie, że pojawi się na nim Bedoes. Artysta postanowił zrezygnować z aktywności scenicznej w najbliższym czasie. Choć ciągle jest aktywny w mediach społecznościowych oraz zaangażowany w różnorodne inicjatywy społeczne i reklamowe, Bedi odpuszcza na razie występy. Pomimo licznych próśb i zaproszeń od fanów i organizatorów raper odrzucił wszystkie oferty występów na głównych festiwalach.

Trudne wyznanie

Na początku roku Borys opublikował bardzo przygnębiającą wiadomość o śmierci swojego ukochanego dziadka. Wtedy też opublikował długi i pełen emocji wpis, w którym opisał, jak wielki wpływ miał dziadek na jego życie i jak ważną postacią dla niego był.

Festiwale bez Bediego

Wkrótce rozpoczniemy sezon festiwali na świeżym powietrzu. Organizatorzy topowych imprez cały czas ogłaszają kolejnych wykonawców. Mimo że na platformach społecznościowych pojawiają się kolejne wielkie nazwiska, w tym roku na scenach nie zobaczymy Bedoesa. Raper napisał wprost:

Sprawdź też
Tennessee AI

Kocham grać koncerty, kocham moich fanów i słuchaczy, a muzyka to moje całe życie, ale podjąłem decyzje, że w tym roku wstrzymuje bookingi ze wzgledu na żałobę po moim Dziadku. Poza nielicznymi goscinnymi wystepami, nie zjawię się na żadnym z festiwali w tym roku. Natomiast każdy booking moich przyjaciół, zarówno Kuqe jak i Blachy, jest preze mnie doceniany, a miłość dana nam w tym roku na pewno nie zostanie zapomniana w przyszłym.

Sprawdźcie, jakich artystów dotychczas ogłosiły tegoroczne festiwale!

Ostatnie lata były bezsprzecznie okresem dominacji 2115. Olbrzymi sukces Rodzinnego biznesu, virale od Blachy czy liczne osiągnięcia Bedoesa stanowią tylko wierzchołek góry lodowej. Jak widać, na moment ta machina nieco przystopuje, choć tylko ze strony Bediego. Głośno zapowiadany jest roll-out wyczekiwanej całymi latami płyty Kuqe 2115.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone