Czytasz
Lato w Browarach Warszawskich – miejsce, gdzie zawsze coś się dzieje [SIERPIEŃ]

Lato w Browarach Warszawskich – miejsce, gdzie zawsze coś się dzieje [SIERPIEŃ]

Harmonogram Browarów Warszawskich na sierpień pęka w szwach. To chyba jedyne miejsce w Warszawie, gdzie codziennie możesz trafić na jakościowe wydarzenie.

Browary Warszawskie stały się w tym sezonie jedną z ulubionych letnich miejscówek mieszkańców stolicy. Nic dziwnego – można tu poczillować na hamakach wśród zieleni, posłuchać koncertów, a potem wyskoczyć do Food Hallu na jakiś obiad z potężnej oferty gastro.

Food Hall w lato przypomina bardziej Barcelonę niż Warszawę.

Tym, co jak magnes przyciąga do Browarów, jest także letni program wydarzeń. Nazwa Lato w Browarach jest tu zupełnie na miejscu – przepastny harmonogram sprawia, że naprawdę możesz spędzić tu każdą chwilę wakacji. Co czeka nas w sierpniu?

Jeśli ktoś z Was ma choć cień wątpliwości, że w wakacje robimy sobie urlop od rozpieszczania Was atrakcjami, to zapewniamy że u nas przez całe lato będzie gorąco od wydarzeń! 

Browary Warszawskie

Lato w Browarach muzycznie

Patrick the Pan

Muzyka wybrzmiewa w Browarach Warszawskich w ramach Sceny Letniej na dziedzińcu Laboratorium. I to nie byle jaka muzyka – na cyklu wystąpią topowe nazwiska polskiej alternatywy, m.in. Patrick the Pan, John Porter, Ania Leon, Kiwi czy Faustyna Maciejczuk.

Przybliżamy sylwetkę Patricka the Pana

Lato w Browarach komediowo

lato w browarach

W każdą środę Dziedziniec Laboratorium jest przejmowany przez Resort Komedii. Dobrze znana wszystkim miejscówka zaprezentuje tam swoje kultowe już spektakle improwizowane. Oprócz tego, scenę na dziedzińcu Laboratorium przejmować będą tacy komicy, jak Andrii Voronoi, Jakub Poczęty czy Kasia Kołaczek.

Sprawdź też

Lato w Browarach filmowo

lato w browarach

Letnia miejscówka bez kina plenerowego? No nie bardzo. Na szczęście w Browarach Warszawskich filmy pod chmurką to nieodłączny punkt sierpniowego programu. Zobaczymy m.in. Na Rauszu, C’mon C’mon, Córkę czy Ptaki nocy.

Lato w Browarach… w każdy inny sposób

lato w browarach

Nie sposób zliczyć wszystkich aktywności, które czekają na nas w Browarach każdego dnia. Oprócz oferty kulturanej, którą zarysowaliśmy powyżej, w weekendy zagramy w gry planszowe, porozciągamy się na jodze oraz będziemy uczyć się sztuki upcyclingu, przerabiając różne przedmioty. Czego chcieć więcej? Browary zorganizują nam każdy dzień sierpnia od rana do wieczora!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone