Czytasz
Pezet wjeżdża z kolejnym singlem

Pezet wjeżdża z kolejnym singlem

Gangi w LA to trzeci utwór promujący Muzykę Komercyjną z premierą zaplanowaną na jesień tego roku. Za bit odpowiada Opiat, a wszystko jest okraszone teledyskiem autorstwa H D S C V M.

Po Janie Pawle oraz Mewie Pezet postanowił uderzyć z kolejnym singlem. Tym razem koncept nowego utworu to ogrom porównań do rozmaitych dzieł i symboli popkultury. Niemal każdy wers Pezeta w tym tracku zawiera metaforę. Teledysk został natomiast utrzymany w vintage’owej stylistyce. Co więcej, możemy w nim podziwiać masę motocykli, samochodów i atrakcyjnych pań (hip-hop 110% detected).

Premiera najnowszej płyty autorstwa legendy z Ursynowa będzie miała swoją premierę 30 września bieżącego roku. Jak napisał o niej sam Pezet: Muzyka Komercyjna to story o sukcesie, pieniądzach, miłości na sprzedaż, upadku, mieście, w którym mieszkam, kraju, w którym żyję, banałach które paradoksalnie są najistotniejsze i rzeczach wielkich, które są nieważne, a wydają się mieć największe znaczenie. Pre-order cały czas jest dostępny do zamówienia tutaj. Ponadto, wersja przedpremierowa będzie zawierać bonus tracki niedostępne w standardowym wydaniu.

Pierwszy singiel z Muzyki Komercyjnej, który przyjął się jak na razie najlepiej.

Nadchodzące wielkimi krokami wydawnictwo Pezeta będzie promowane przez BUSINESS CLASS TOUR – jesienną trasę koncertową po największych miastach w kraju. Mimo promowania najnowszego albumu, raper bynajmniej nie zapomni o swoich starszych dziełach. Poza dopiero co wydanymi utworami, Pezet nie omieszka zagrać również swoich najpopularniejszych hitów z całego przekroju kariery.

Drugi singiel promujący najnowszą płytę Pezeta, utrzymany w nieco bardziej futurystycznej stylistyce.

Kup bilety na biznes klasę Pezeta!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone