Czytasz
Natalia Przybysz cały czerwiec „bez prądu” – artystka wyruszy w trasę z MTV Unplugged

Natalia Przybysz cały czerwiec „bez prądu” – artystka wyruszy w trasę z MTV Unplugged

Natalia Przybysz, mat. promocyjne

Agencja Follow The Step wraz z Kayax zapraszają na serię koncertów MTV Unplugged. Tym razem pozbawiona prądu – po raz kolejny – zostanie Natalia Przybysz. Piosenkarkę, autorkę tekstów i kompozytorkę usłyszymy aż w ośmiu miastach, w tym w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu.

To nie pierwszy raz kiedy MTV zaprosiło artystkę do współpracy. 19 grudnia 2020 roku na Scenie Relax odbył się koncert MTV Unplugged z udziałem zespołu artystki z Miłoszem Pękalą na czele oraz zaproszonymi gośćmi, w tym m.in. Hanią Rani. Przybysz i Rani wspólnie wykonały wówczas m.in. Królową Śniegu. Utwór promuje płytę MTV Unplugged Natalia Przybysz, będącą zapisem występu live, która do sprzedaży trafi planowo 12 marca. Ciekawostką jest fakt, że zarówno winyl, jak i CD fizycznego wydania w całości wykonane są z materiałów recyklingowych.

Ten zaszczyt spotkał mnie w najmniej oczywistym momencie kariery i życia w ogóle. W momencie, kiedy zastanawiałam się nad szukaniem nowego zawodu, przychodzi propozycja nagrania koncertu MTV Unplugged z piosenkami z trzech ostatnich płyt. Było to dla mnie jak odpowiedź z kosmosu: nie, nie szukaj innego zawodu – śpiewaj. Całe szczęście, że mogliśmy spotykać się na próbach z moim zespołem i wspaniałymi gośćmi, takimi jak Hania Rani, Skubas czy Ralph Kamiński. Naturalnie i przyjemnie było też śpiewać z Pauliną i u boku wybitnego wiolonczelisty Michała Pepola. Po raz pierwszy na scenie towarzyszyła mi moja nauczycielka tańca Iza Szostak, a do zespołu dołączył Miłosz Pękala. Cały ten proces był dla mnie jak naturalny przepływ energii. Zero konfliktów. Czysta radość i wdzięczność. Dziękuję wszystkim, którzy pracowali ze mną i bawili się ze mną w mój zawód piosenkarki – kwituje ostatni występ w ramach MTV Unplugged Przybysz.

Natalia Przybysz podczas grudniowego koncertu MTV Unplugged, mat. promocyjne

Jak się okazuje, grudniowy show był jedynie przedsmakiem ogólnopolskiej trasy. Tym razem artystka na „pozbawionej prądu” kultowej scenie MTV Unplugged wystąpi aż w ośmiu polskich miastach: Krakowie, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Olsztynie, Gdańsku i Warszawie. Koncerty zaplanowane są na czerwiec 2021 roku.

Natalia Przybysz wraz z Ralphem Kaminskim na koncercie MTV Unplugged, mat. promocyjne

W ramach trasy usłyszymy znane utwory laureatki Fryderyków w nieznanych dotąd aranżacjach. Nie zabraknie również gości specjalnych. Kto tym razem zasili szeregi występujących wraz z Przybysz w akustycznym anturażu artystów? Tego dowiemy się niebawem. Bilety trafiły już do sprzedaży! Poniżej podajemy szczegółowy harmonogram trasy.

Sprawdź też

3 czerwca 2021 – Kraków, Klub Studio
10 czerwca 2021 – Szczecin, Zamek Książąt Pomorskich
11 czerwca 2021 – Poznań, SkwerPlay
12 czerwca 2021 – Wrocław, Zaklęte Rewiry
13 czerwca 2021 – Łódź, Klub Wytwórnia
18 czerwca 2021 – Olsztyn, Amfiteatr
28 czerwca 2021 – Gdańsk, Stary Maneż
29 czerwca 2021 – Warszawa, Park im. Sowińskiego 

Bilety na koncerty kupisz w Going.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone