Czytasz
Natchnij się i zrealizuj swoje zajawki z nowym smartfonem Galaxy S20 FE 5G marki Samsung i obczaj ligę influencerów Poptown

Natchnij się i zrealizuj swoje zajawki z nowym smartfonem Galaxy S20 FE 5G marki Samsung i obczaj ligę influencerów Poptown

fot. Jakub Owczarek , mat. promocyjne

4 super postaci, 4 wyzwania i 4 tutoriale. A nad wszystkim czuwa on – Samsung Galaxy S20 FE 5G. Czeka nas kilka ekscytujących tygodni. Dlaczego? Nasza zaprzyjaźniona redakcja Poptown we współpracy z marką Samsung stworzyła swoją własną ekipę śmiałków i śmiałkin. Jakie jest jej zadanie? Grupa influencerów i influencerek podejmie specjalne wyzwania i nabędzie nowe umiejętności, które zrealizuje i udokumentuje przy użyciu nowego smartfonu. Efekty mogą Was zaskoczyć! 

Zbliżamy się do końca 2020 roku – jednego z najdziwniejszych rozdziałów historii, jakie dane nam było przeżyć. Ale poszukiwanie perspektyw nowej normalności zostawmy sobie na kiedy indziej. Bo ostatnie i najbliższe miesiące to, zdaniem redakcji Poptown, najlepszy moment na wewnętrzne poszukiwania, odkrywanie w sobie nowych talentów i uczenie się skilli, o których wcześniej w ogóle nie marzyliśmy. 

Razem z marką Samsung redakcja Poptown postanowiła założyć nieoficjalną ligę  influencerów – młodych osób, których dorobek ceni i które swoimi działaniami sprawiają, że przysłowiowe jutro wygląda odrobinę pogodniej. Czwórka bohaterek i bohaterów podejmie rzucone im wyzwania i nabędzie nowe umiejętności, by potem w formie tutoriali podzielić się swoimi doświadczeniami.

Kogo duet Poptown i Samsung zrekrutował do swojej ekipy i jakie zadania przydzielił swoim śmiałkom? Modelka Ola Kori uwolni swoją wewnętrzną popstar i przygotuje make-up na realizowane w warunkach pandemicznych imprezy karnawałowe w klimacie szyku lat 2000.’s i gumy balonowej. Śpiewak operowy Jakub Józef Orliński wykorzysta nowoczesne technologie, by samodzielnie stworzyć… hologram. Artystka i aktywistka Ogi Ugonoh wejdzie do świata gamingu, by zdobyć mistrzowski pas w grze wideo. Fotograf Jakub Owczarek został mianowany z kolei Leonardo Da Vincim i zbuduje w domowych warunkach elegancką i odjechaną lampę lawę.

fot. Jakub Owczarek , mat. promocyjne

Każda grupa superbohaterów potrzebuje zakulisowego wsparcia – wszechmocnym asystentem ekipy będzie Samsung Galaxy S20 FE 5G. Ten smartfon to nie tylko przydatne narzędzie, ale kompan, który ujawnia swoje talenty w najbardziej potrzebnych momentach. O jego kompetencjach może też świadczyć sama nazwa – tutaj konkretne skróty mają bowiem znaczenie. FE to Fan Edition – dobrane rozwiązania to efekt wsłuchania się marki w głosy swoich użytkowników, którzy sami wiedzą, czego potrzebują.

Jak utrzymać łączność ze światem w tych dziwnych, wymagających dystansu czasach? Na pewno pomoże w tym obdarzony 32 megapikselami aparat selfie oraz profesjonalny, tylny aparat foto. Wszystkie obiektywy korzystają z AI dbającego o olśniewające rezultaty. A jeśli jesteśmy za daleko od obiektu, który chcemy uwiecznić, w sukurs przyjdzie 30-krotny Space Zoom, który pozwala zobaczyć jeszcze więcej. Efekty swoich artystycznych poszukiwań (lub selfiaki, z których należy wybrać tego jedynego) można podziwiać 6,5-calowym wyświetlaczu Inifnity-O Super AMOLED z odświeżaniem 120Hz. Wszystkim, czym chcemy, podzielimy się natychmiastowo – Galaxy S20 FE 5G jest bowiem gotowy na hiperszybką sieć 5G. O mocy jego bebechów może świadczyć też fakt, że zagramy na nim w gry dostępne w pakiecie Xbox Game Pass Ultime. A jeśli jeszcze zaopatrzymy się w kontroler MOGA XP5-X+, to w najgorętsze tytuły będziemy mogli grać w zasadzie wszędzie. Nasz cyfrowy asystent jest nie tylko zdolny, ale także stylowy – Samsung Galaxy S20 FE 5G jest dostępny w sześciu ekscytujących wariantach kolorystycznych: czerwonym, pomarańczowym, różowym, zielonym, granatowym i białym.

Co czeka nas dalej? W najbliższych dniach będziemy wam po kolei przedstawiać zdolnych influencerów oraz efekty ich działań. Dołączcie więc do nas, bo po prostu możemy więcej!

Przy podejmowaniu nowych wyzwań warto mieć przy sobie sprawdzonego kumpla. My za takiego uważamy nowy smartfon Samsung Galaxy S20 FE 5G. Możecie się domyślić, że robi świetna zdjęcia i posiada niezawodny, wysokiej jakości wyświetlacz. Ale posiada wiele zaskakujących talentów, może np. służyć za przenośną konsolę do gier, na której chodzą tytuły z biblioteki Xbox Game Pass Ultimate. Wszystkie niezbędne szczegóły na temat zdolności tego smartfona znajdziecie pod tym linkiem.

Credits:

Video: Ivan Bambalin

Zdjęcia: Jakub Owczarek

3D: Janek Wilczak

MUA: Klaudia Jóźwiak

Sprawdź też
Quebonafide Hajto

Stylista: Falarz

Paznokcie: Patrycja Jewsienia

Rzeźby: Norbert Delman

Produkcja: Coco, Marek Tarnowski 

Dyrektor kreatywny: Daniel Jankowski 

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone