Czytasz
Nocny Market wraca na Wolę. Wiemy, co można tam wcinać

Nocny Market wraca na Wolę. Wiemy, co można tam wcinać

Nocny Market, czyli jeden z najciekawszych gastronomicznych adresów w stolicy, wraca do gry już 10 maja. Szykujcie się więc na masę pyszności do skosztowania w każdy kolejny weekend.

Rozpalone neony stały się znakiem rozpoznawczym wolskiej przestrzeni. Nocny Market na stałe wpisał się w pejzaż Warszawy i jednoznacznie kojarzy się z wieczorami, pełnymi najpyszniejszych kulinarnych doznań. Od 10 maja na nieczynnym peronie przy stacji Warszawa Główna, niektórzy znów będą smażyć, piec i gotować, żeby inni mogli to wszystko zjeść.

Nocny Market
Nocny Market, fot. materiały promocyjne

Co zjemy w weekend otwarcia?

Lista konceptów, które szykują swoje stanowiska na pierwszy weekend, jest długa. Znajdziemy tu zarówno ulubionych klasyków, jak i miejsca, które zadebiutują na Woli. TOAST zdążył już podbić praskie serca, a teraz (czyżby sławetną kładką na Wiśle?) przedostanie się na lewy brzeg. MANEKI NEKO to nowe, gorące miski, pełne najlepszego makaronu ramen. FLOMARO przybędzie z Krakowa, by zalać Wasze podniebienia gorącym francuskim serem, a triumfatorzy plebiscytu NOCNE KOTY 2023, czyli UOBIOD by Magiczny Składnik znów zaserwują polskie klasyki w odświeżonych odsłonach. Do tego zapiekanki, pizza, mezze… nie wyjdziecie stamtąd głodni.

Nocny Market
Nocny Market, fot. materiały promocyjne

Drugi Peron po raz drugi

To jednak nie koniec atrakcji, jakie czekają na Was przy Towarowej. Gdy po wejściu na Nocny Market skierujecie się w prawo, przejdziecie do outdoorowego koktajl baru. Mowa o Drugim Peronie. To miejsce ma dwa światy: jeden pełen kolorów i neonowych luster, drugi z wymalowanymi graffiti czarno-białymi fotelami i kanapami. Razem tworzą eklektyczną przestrzeń, w której (…) cyklicznie pojawiają się arcyciekawe eventy foodowe i muzyczne – czytamy w materiałach prasowych. Dokładnie 10 dnia swój koncert zagra tam Michał Anioł. Artysta będzie promował swoją płytę tonietenmichał. Nie trzeba będzie jechać aż do Watykanu!

Nocny Market. Adres i godziny otwarcia

Adres: Towarowa 3

Sprawdź też

Godziny otwarcia:

piątek 17:00 – 1:00
sobota 17:00 – 1:00
niedziela 16:00 – 23:00

Ephemera znów w Warszawie! Kto wystąpi na kolejnej edycji festiwalu?

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone