Czytasz
Nowa raperka w SB Starter ma $WAG (lepi się w ch*j)

Nowa raperka w SB Starter ma $WAG (lepi się w ch*j)

Właśnie otrzymaliśmy kolejny singiel tegorocznej edycji SB Starter. Nowa raperka ma pseudonim Susk, reprezentuje środowiska queerowe i zaskoczyła wielu fanów projektu.

Rap przepełniony queerem, kpiną i oceną. Susk przedstawia “$WAG (lepi się w ch*j)”! Susk (‘02) pochodzi z Częstochowy. To pierwszy kobiecy głos najnowszej edycji SB Starter. Na co dzień tworzy duet wraz z slotkąkotką123 – czytamy w opisie najnowszego singla o tytule $WAG (lepi się w ch*j). Nowa raperka w SB Starter już wzbudza kontrowersje.

Teledysk jest utrzymany w vintage’owym stylu. Artystka jest dopiero na początku rapowej drogi, ale cała jej otoczka już wzbudziła niemałe poruszenie w środowiskach rapowych. Susk prowokuje i reprezentuje bardzo konkretny, feministyczny światopogląd. Z tego powodu track i klip odbiły się szerokim echem w rapowym internecie. Nowa uczestniczka SB Starter podkreśla swoją oryginalność i buntowniczość.

Susk i jej muzyczna kompanka slotkakotka123 mają już na swoim koncie wspólną EPkę ZMIENNE ZAKŁÓCAJĄCE. Co więcej, jak podkreśla SBM Label, ten projekt jest jednym z pierwszych, przy którym za żaden element – bity, teksty czy śpiew – nie odpowiadają mężczyźni. Ich pierwsze dzieło charakteryzowało się bardzo osobistymi opisami przeżyć związanych z używkami i zdrowiem psychicznym. Jak widać, Susk nie zamyka się jedynie w obrębie jednej tematyki i nową piosenką uderza już w inne tony.

Lubisz sprawdzać młode rapowe talenty? Przeczytaj też o najnowszym singlu Blagi

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone