Czytasz
To właśnie nazywamy świeckim świętem. Mamy nowy album Disclosure!

To właśnie nazywamy świeckim świętem. Mamy nowy album Disclosure!

nowy album disclosure

Na taką wiadomość fani braci Lawrence czekali bardzo długo. Wszyscy możemy już sprawdzić, jak brzmi nowy album Disclosure.

Bez singli, bez zapowiedzi, bez zobowiązań

Okładka Alchemy

O nowym albumie duetu wiedzieliśmy naprawdę niewiele. Bracia zapowiedzieli go dosłownie chwilę przed premierą, publikując jednocześnie listę utworów, okładkę (którą możecie podziwiać powyżej) oraz informację prasową. Dowiedzieliśmy się z niej niezwykle ciekawej rzeczy.

Płyta została wydana kompletnie niezależnie, bo we własnej wytwórni chłopaków. Po drugie, dużą nowością jest także brak jakichkolwiek sampli. Po trzecie, co nietypowe dla ich twórczości, nie znajdziemy na niej żadnych gości. Wszystkie partie wokale zostały nagrane przez Howarda. Zaznacza on także, że przeniósł na nową płytę naukę zdobytą podczas komponowania piosenek z rejonów popu.

Jego brat zapowiadał zaś, że muzyczna strona będzie wszystkim, od break’ów i jungle, przez niemal trance’owe syntezatory aż po szybkie, klubowe numery bijące w rytm 4×4. Czy tak eklektyczne połączenie ma rację bytu? Na przykładzie Freda Again… wiemy, że niewątpliwie tak.

Bilety na najlepsze elektroniczne koncerty znajdziecie tutaj

Co będzie zawierał nowy album Disclosure?

nowy album disclosure
Disclosure

Mija 10 lat od legendarnego debiutu chłopaków. Płyta Settle zrobiła niemałą rewolucję w muzycznym świecie i nierozerwalnie złączyła świat popu z klubową estetyką. Tracklista Alchemy prezentuje się za to następująco:

Sprawdź też
Eurowizja 2024

1. Looking for Love
2. Simply Won’t Do
3. Higher Than Ever Before  
4. A Little Bit
5. Go the Distance
6. Someday…
7. We Were in Love
8. Sun Showers
9. Purify
10. Brown Eyes
11. Talk on the Phone

Bez sampli, bez gości, bez zobowiązań, jednakże nadal w stylu Disclosure. Czysta, wyzwolona, artystyczna energia. Jak brzmi całość? To możecie sprawdzić już chociażby w serwisie Spotify. Zachęcam!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone