Czytasz
Od Bonusa RPK po Little Simz. Sypnęło nowościami! | Premiery rapowe, luty 2024

Od Bonusa RPK po Little Simz. Sypnęło nowościami! | Premiery rapowe, luty 2024

Premiery rapowe luty 2024

Piątek obrodził w bardzo różnorodne premiery rapowe. Można rzec, że luty 2024 nas nieco rozpieszcza pod względem muzyki. Zdecydowanie jest czego słuchać.

Jakie premiery rapowe przyszykował dla nas luty 2024? Nadal nie otrzymaliśmy obiecanego projektu od Kanye i Ty Dolla $ign, ale nie ma co rozpaczać. Nowe utwory wydali między innymi Ćpaj Stajl czy Bonus RPK, a ponadto otrzymaliśmy całe projekty od Little Simz i Świętego Bassu.

Drop 7

Little Simz, żeńska ulubienica bardzo wielu hip-hop headów ostatnich czasów, DROPła nowy projekt. Drop 7 składa się z siedmiu (kto by się spodziewał) nowych tracków, a cały album trwa zaledwie niecały kwadrans. Dla fanów autentycznego, dopieszczonego technicznie rapu w wykonaniu pań będzie to jednak nie lada gratka.

Everyday | Premiery rapowe luty 2024

Nowa podopieczna Żabsona właśnie zadebiutowała muzycznie. God.wifi była znana wcześniej m.in. z nagrywania klipów raperowi. Dziś rozwija swoje skrzydła w innej dziedzinie.

Poza samym singlem sprawdźcie też koniecznie naszą relację z nagrywania teledysku!

Nie bierzcie tego do siebie

Ćpaj Stajl kontynuuje ofensywę wydawniczą i wypuszcza kolejny singiel. Tym razem na feacie Kukon. Po samych ksywkach można domyślić się więc, że usłyszymy na tym utworze nieco o gorzkiej prozie życia. Ponadto będzie bardzo brudno i mrocznie. To coś wspaniałego dla fanów stylistyki zarówno krakowskiego składu, jak i rapera z Biłgoraja.

Glamorous | Premiery rapowe luty 2024

Chyba doczekaliśmy się żeńskiej wersji Bedoesiary. Oliwka Brazil ponownie przybywa, by wbić kij mrowisko. Wiele osób na pewno doceni ten utwór i pochwali za przekaz, inni jedynie ponownie się rozsierdzą i jeszcze bardziej znielubią kontrowersyjną raperkę. Najwyraźniej taka jest rola Oliwki w rapowej branży.

Hammurabi

Mamy więc powrót Bonusa po długim pobycie za kratami. Ponownie jest bardzo groźnie i ulicznie. Cały utwór jest poświęcony motywowi zemsty i wymierzania sprawiedliwości. Cóż, ciężko się w tym przypadku dziwić.

Sprawdź też
Taylor Swift

BACKLOG EP | Premiery rapowe luty 2024

Otrzymaliśmy także w ten pochmurny piątek nowe EP od Święto Bassu. Dla fanów polskiej nawijki na nieco bardziej UK brzmieniach jest to największe święto w tym roku. To muza wyjątkowo taneczna, dlatego wypadałoby do niej potańczyć. Tak się składa, że panowie zagrają kilka koncertów w całej Polsce, do których bilety złapiecie tutaj.

PSYCHOMACHIA

Na scenę wrócił dzisiaj także Bażant, raper, który wybijał się swoim oryginalnym przelotem w podziemiu już parę lat temu. Teraz po ponad dwóch latach ciszy dał nam niecałe pół godziny materiału. Dla każdego fanatyka świeżych brzmień jest to pozycja obowiązkowa.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone