Czytasz
Kto zagra na SBM FFestival 2023? Mamy pierwsze ogłoszenie line-upu

Kto zagra na SBM FFestival 2023? Mamy pierwsze ogłoszenie line-upu

ogłoszenia SBM FFestival 2023

Jeden z najgorętszych festiwali rapowych tego lata właśnie rzucił ksywy w sieć. Poza artystami, naturalnie, z SBM Label, mamy trochę zaskoczeń. Oto pierwsze ogłoszenia na SBM FFestival 2023!

Solar i Białas

Minęły już czasy, kiedy część słuchaczy uważała, że Solar/Białas to jeden raper, jednak z perspektywy czasu niewiele się pomylili. Po niemal dekadzie wspólnych działań ta dwójka wciąż pozostaje nierozłączna i nieporóżniona. To news typu: zero zaskoczenia, bo to założyciele otwierają ogłoszenia tegorocznego SBM FFestival 2023.

Białas jest świeżutko po wydaniu kilkudziesięciu nowych tracków. Solar potencjalnie zapowiedział także swój powrót jako raper. Ich występy bynajmniej nie będą więc jedynie odgrywaniem starych szlagierów. Jak powiedział sam Solar, nadchodzi szósta era SBM. I udowodni to razem z Białasem podczas ich koncertów.

Ogłoszenia SBM FFestival

Kinny Zimmer

Jeden z najciekawszych newcomerów, którym w wypłynięciu pomogła akcja SBM Starter. Po fenomenalnym debiucie i kontrowersjach związanych ze wspólnym utworem z youtuberką Natsu oraz kupnem bitu do Benz-Dealera od Quebonafide Kinny ma otwartą ścieżkę do dalszych zmian w karierze i wizerunku. No i przede wszystkim ma na swoim koncie sporo hitów, a przecież to o nie na koncertach chodzi!

Ogłoszenia SBM FFestival

Fukaj

Jeżeli jeszcze nie przegraliście z Fukajem, to najwyższa pora. Jedna z najbardziej memicznych i sympatycznych postaci w labelu również wystąpi na SBM FFestivalu!

Ogłoszenia SBM FFestival

Guzior

Oto pierwsze zaskoczenie tej edycji! Po raz pierwszy razem z SBM-em ramię w ramię wystąpi wychowanek QueQuality, Guzior. To raper z ogromnym wachlarzem hitów z wielu albumów. Każda jego płyta to ewolucja w inną stronę, choć równocześnie Guzior od lat utrzymuje swój spójny, niepodrabialny, leniwy styl. Co więcej, zapowiedział, że w tym roku wyda swój kolejny album. Czy zdążymy usłyszeć jakiś singiel przed sierpniem? Bardzo możliwe!

Ogłoszenia SBM FFestival

Kukon

Kolejna świeża postać siódmej edycji SBM-u. Cytując Quebonafide: chyba tylko Kukon to pisze szybciej i coś w tym jest. Raper ma bardzo bogatą dyskografię, zdarzało mu się wydawać na przykład po trzy płyty rocznie. W tym przypadku za ilością idzie także jakość. Praktycznie każdy jego album przyjmuje się więc świetnie i pobija kolejne rekordy streamingowe. Brudny, ciężki, bezkompromisowy styl Kukona to coś, czego fani wciąż nie mają dość. Dlatego właśnie usłyszymy go na Bemowie już w sierpniu!

Sprawdź też

Ogłoszenia SBM FFestival

Sobel

Odpocznijmy na moment od rapu w sensie ścisłym. Do line-upu SBM FFestival dołącza również Sobel. Postać ściśle związana ze środowiskiem rapowym, jednak odchylająca się o wiele bardziej w rejony czystego śpiewu. Eksperymenty wokalne i wszelkie zabawy z emisją głosu to standard u tego artysty. Ponadto Sobel dograł się w tym roku do jednego z ciekawszych utworów Białasa, czyli UZI. Czy możemy liczyć na wspólny wykon tego singla przez tych dwóch panów na SBM FFestivalu? Na pewno nie jest to wykluczone.

BILETY NA SBM FFESTIWAL 2023 ZŁAPIECIE TUTAJ

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone