Czytasz
Ijo, ijo! – OIO ląduje pod Stadionem Narodowym

Ijo, ijo! – OIO ląduje pod Stadionem NarodowymALERT RCB INFORMUJE:
Uwaga! 11. lipca prosimy o schronienie się na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie. Istnieje możliwość wystąpienia zjawisk paranormalnych oraz niebezpiecznego stężenia flexu i flow w powietrzu. Nadciąga koncert OIO.

Supergrupa OIO, w której skład wchodzą Otsochodzi, Young Igi oraz OKI to fenomen, a raczej trzy fenomeny ostatnich lat w rapowym światku. W ich przypadku powiedzieć stwierdzenie „gwiazdy młodego pokolenia raperów” to grube niedopowiedzenie – każdy z nich z prędkością światła wskoczył na tron rapowego królestwa. Nie tylko udało im się na nim zmieścić we trzech, lecz również zawiązać sojusz, który jednym ruchem zmiata z planszy większość pionków na scenie. 
SZACH MAT, LAMUSY


W jednej rundzie asy z OIO nawijają na funkowym bicie, jak w „Przypadkiem” by za chwilę przeskoczyć w nostalgiczny, klasyczny bit na „Amerykańskich Teledyskach”.
Wystarczyło dosłownie kilka takich ruchów, by ich płyta stała najbardziej wyhajpowanym wydarzeniem tej wiosny.


Czy kogokolwiek dziwi więc, że w obawie przed ich koncertem 11 lipca RZONT wydał specjalny Alert RCB? Ale poczekajcie, jeszcze nie chowajcie się do bunkrów. Łapcie szczegółowe informacje na temat występu OIO.

Sprawdź też


Data: 11. lipca 2021. Miejsce: Warszawa, błonia Stadionu Narodowego. Od 19:00 otwierają się bramki. Radzimy już wtedy udać się na wyznaczone miejsce. OIO ląduje o 20:30. Śledźcie nadchodzące komunikaty. 

bilety do kupienia tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone