Czytasz
Ijo, ijo! – OIO ląduje pod Stadionem Narodowym

Ijo, ijo! – OIO ląduje pod Stadionem NarodowymALERT RCB INFORMUJE:
Uwaga! 11. lipca prosimy o schronienie się na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie. Istnieje możliwość wystąpienia zjawisk paranormalnych oraz niebezpiecznego stężenia flexu i flow w powietrzu. Nadciąga koncert OIO.

Supergrupa OIO, w której skład wchodzą Otsochodzi, Young Igi oraz OKI to fenomen, a raczej trzy fenomeny ostatnich lat w rapowym światku. W ich przypadku powiedzieć stwierdzenie „gwiazdy młodego pokolenia raperów” to grube niedopowiedzenie – każdy z nich z prędkością światła wskoczył na tron rapowego królestwa. Nie tylko udało im się na nim zmieścić we trzech, lecz również zawiązać sojusz, który jednym ruchem zmiata z planszy większość pionków na scenie. 
SZACH MAT, LAMUSY


W jednej rundzie asy z OIO nawijają na funkowym bicie, jak w „Przypadkiem” by za chwilę przeskoczyć w nostalgiczny, klasyczny bit na „Amerykańskich Teledyskach”.
Wystarczyło dosłownie kilka takich ruchów, by ich płyta stała najbardziej wyhajpowanym wydarzeniem tej wiosny.


Czy kogokolwiek dziwi więc, że w obawie przed ich koncertem 11 lipca RZONT wydał specjalny Alert RCB? Ale poczekajcie, jeszcze nie chowajcie się do bunkrów. Łapcie szczegółowe informacje na temat występu OIO.

Sprawdź też
10 miliardow XXXTentacion


Data: 11. lipca 2021. Miejsce: Warszawa, błonia Stadionu Narodowego. Od 19:00 otwierają się bramki. Radzimy już wtedy udać się na wyznaczone miejsce. OIO ląduje o 20:30. Śledźcie nadchodzące komunikaty. 

bilety do kupienia tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone