Czytasz
Czy Oki to już „Na Zawsze Małolat”? Mamy kolejną nowość!

Czy Oki to już „Na Zawsze Małolat”? Mamy kolejną nowość!

Oki na zawsze małolat

Oki kuje żelazo, póki gorące. Na kanał 2020 wleciał kolejny utwór rapera wraz z efektownym teledyskiem. Tym razem dostaliśmy do przesłuchania numer Na Zawsze Małolat.

Oki opublikował track Na Zawsze Małolat, czyli potencjalny pierwszy oficjalny singiel z nadchodzącego albumu o tytule Era 47. Raper nazwał go w mediach społecznościowych po prostu nowym numerem. Piosence towarzyszy jednak imponujący teledysk. Za muzykę z kolei ponownie odpowiada @atutowy.

Wpadajcie po bilety na koncerty Okiego, póki jeszcze są!

Promocji płyty ciąg dalszy

Oki wrzucił wczoraj post na Instagramie teasujący utwór. Nawiązał w nim do ostatnich głośnych wydarzeń związanych z beefem Białasa i White’a 2115. Raperzy wspomnieli bowiem o Okim w swoich dissach. Najpierw Beezy zarzucił White’owi, że bohater tekstu kompletnie miażdży go wyświetleniowo. Łajcior odbił piłeczkę i wyciągnął na światło dzienne fakt, iż jeden z szefów SBM-u wyśmiewał kiedyś Młodego Jeżyka. Reprezentant 2020 skomentował sprawę krótko, nie przejmując się szczególnie żadną ze stron konfliktu: Co diss to chłopaki coś o mnie, ja póki co to pije miksture w świecie mojego albumu. 0:00 nowy numer z klipem, dla mnie magiczna rzecz.

Jak już wspominaliśmy, kawałkowi towarzyszy imponujący teledysk wyprodukowany przez Papaya Films. Jednak jak już zdążyliśmy się przekonać po premierze Wody Sodowej, Wraku oraz Kaucji, fakt, że utwór ma profesjonalny klip, nie świadczy jeszcze w przypadku Okiego o tym, że jest singlem.

Sprawdź też
Billie Eilish Fortnite

Oki, czyli na zawsze małolat

Reżyserem teledysku jest Daniel Jaroszek. Na swoim koncie m.in. teledysk do Bubble Tea Quebonafide i Darii Zawiałow oraz liczne produkcje dla Netflixa, Samsunga czy 4F.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone