Czytasz
OKI wraca do rodzinnego miasta i zagra wyjątkowy koncert w LUBINIE!

OKI wraca do rodzinnego miasta i zagra wyjątkowy koncert w LUBINIE!

oki w lubinie

Autor bestsellerowego albumu “PRODUKT47” i reprezentant super-grupy OIO zwiedził z najnowszą płytą już prawie cały kraj. Jednak jego wielkim marzeniem był powrót do rodzinnej miejscowości.

Trasa koncertowa promująca album PRODUKT47 dobiegła końca, a wszechobecne tłumy fanów dowiodły, że była ogromnym sukcesem. OKI jest obecnie na fali i jak widać wcale nie zamierza zwalniać. OKI w Lubinie? A jak. Oto, w jaki sposób zapowiada prawdopodobnie najważniejszy koncert w swoim życiu:

Będzie drugi koncert w Lubinie – sprzedaż ruszy 29.08

Przyszedł czas, kiedy jedna z rzeczy, które dla Was zrobimy będzie znacznie większa niż poprzednie. Ja na nią czekałem całe życie. Powiem tak: zwiedziliśmy z najnowszą płytą już prawie cały kraj – wszędzie widziałem Wasze twarze, emocje. Teraz chciałbym Ciebie zaprosić na coś specjalnego i nieważne skąd jesteś. My jeździliśmy do Was, to teraz Wy na koncert wpadniecie do nas, możemy się tak umówić? Chcę żebyście przyjechali do mojego rodzinnego miasta, w którym zorganizowanie tego nie było łatwe, a w zasadzie do tej pory było tylko marzeniem, ale w końcu się udało i to będzie najgrubsza rzecz w mojej karierze do tej pory. Jeśli więc chcesz być tego częścią, jeśli słuchasz mojej muzyki, przychodzisz na koncerty – dobrze wiesz ile to dla mnie znaczy. Oficjalnie widzimy się 8 października w Lubinie na hali RCS. Musisz tam być.

OKI w Lubinie

Już w lutym 2021 zwracaliśmy uwagę na rozwijającą się w zawrotnym tempie karierę OKI-ego. Świeży, bezkompromisowy i kipiący od energii styl artysty przykuwa uwagę i zwiastuje wielką karierę – miejcie OKI-ego na oku, bo to on będzie niedługo rozdawał karty w rapgrze. Raper otrzymał ostatecznie Bestseller Empiku w kategorii odkrycia roku. Jego fejm wystrzelił od tego czasu w kosmos. Działalność w OIO dowiodła, że jest jednym z najbardziej rozwiniętych technicznie raperów, a najnowszy album potwierdził, że nie zamierza się ograniczać do hermetycznego brzmienia rapu. Lżejsze, radiowe kawałki jak Jakie to uczucie? pozwoliły mu poszerzyć grono fanów bez szkody na jego dotychczasowej twórczości.

oki w lubinie
Młody Jeżyk

Nadchodzący koncert będzie świetną okazją do tego, by celebrować dotychczasową karierę OKI-ego w wyjątkowym dla niego miejscu. Przybywajcie tłumnie do Lubina. Będzie się działo! Bilety już w sprzedaży.

Sprawdź też
Kukon

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone