Czytasz
Oki, Włodi i Dwa Sławy, czyli rapowe koncerty z WiniaryBookings. Czego nie przegapić?

Oki, Włodi i Dwa Sławy, czyli rapowe koncerty z WiniaryBookings. Czego nie przegapić?

WiniaryBookings

Młode talenty, starzy wyjadacze, a poza tym świeże materiały i dobra energia. Sprawdzamy rapowe wydarzenia na mapie Polski, za którymi stoi WiniaryBookings.

W eventowym kalendarzu aż roi się od rapowych koncertów, dlatego warto uporządkować część z nich chronologicznie i ustawić przypomnienie w telefonie – żeby przypadkiem żaden z nich nie przeszedł Wam koło nosa. Na co warto się wybrać?

Kękę – 29 sierpnia, Wrocław

Tego Pana nikomu raczej przedstawiać nie trzeba, bo swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał już w 2001 roku. Było to co prawda radomskie podziemie, ale w szybkim tempie Kekę zyskał ogólnopolską rozpoznawalność i do dziś jest jednym z najchętniej słuchanych raperów w naszym kraju. We Wrocławiu wystąpi w ramach serii RapSpot.

Kukon – 29 sierpnia, Katowice

Koncert odbędzie się na dziedzińcu katowickiej Fabryki Porcelany i będzie okazją, by na żywo wysłuchać jego nowego materiału, powstałego przy współpracy z Magierą. Album zatytułowany Afera to dobra rzecz, więc warto się tam zjawić!

Włodi i 1988 – 25 września, Poznań

Włodi wraz z producentem 1988 pojawią się w Poznaniu i zagrają tam premierowy koncert, promujący najnowsze wydawnictwo W/88. Premiera albumu zaplanowana jest na 11 września, więc będziecie mogli jako jedni z pierwszych usłyszeć traczki w wersji live – a to wszystko na dziedzińcu poznańskiej Tamy.

Oki – 27 września, Poznań

Będzie to wydarzenie serio wyjątkowe, bo uczestnicy koncertu usłyszą po raz pierwszy na żywo w Poznaniu zarówno materiał z krążka 47playground, jak i nadchodzącego mixtape’u 77747. Oki to super gość, więc spodziewajcie się powiewu świeżości i wyśmienitej zabawy!

Sprawdź też
Kubi Producent Szpaku

Dwa Sławy – 21 listopada, Szczecin

Dwa Sławy wpadną do Szczecina, by dać tam premierowy koncert promujący ich wydany nie tak dawno album Pokolenie X2. Pochodzący z Łodzi duet na żywo nigdy nie zawodzi, dając publiczności porządnego kopa adrenaliny oraz wysoką dawkę dobrej muzyki. Do zobaczenia!

Najlepsze koncerty rapowe od WiniaryBookings i nie tylko jak zwykle znajdziecie i zaplanujecie w aplikacji Going.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone