Czytasz
Przesłuchaliśmy najnowszy album Taco Hemingwaya “Jarmark” – oto nasze pierwsze wrażenia

Przesłuchaliśmy najnowszy album Taco Hemingwaya “Jarmark” – oto nasze pierwsze wrażenia

Taco Hemingway

Jak to zwykle w przypadku Taco bywa, jego najnowszy materiał był jedną z najbardziej wyczekiwanych płyt tego roku. Warto było czekać?

Jarmark niespodziewanie ukazał się dzisiejszej nocy, wywołując lawinę emocjonalnych komentarzy. Odpaliliśmy album i z chęcią podzielimy się z Wami naszymi spostrzeżeniami.

Wokalne eksperymenty

Eksplorowanie możliwości manipulowania głosem trwa w najlepsze. Zdaje się, że Taco wskoczył na bardzo wysoki poziom komfortu przy posługiwaniu się swoim najważniejszym narzędziem. I super, bo brzmi to naprawdę solidnie, zarówno gdy do akcji wkracza auto-tune, jak i wtedy, gdy Fifi po prostu zmienia flow.

Dobór gości i gościń

Wiadomo, Rojek to klasa sama w sobie. Świetnie sprawdza się w swojej roli wnosząc powiew lekkości i emocjonalności. Mielzky zaserwował porządną zwrotkę, która ciekawie uzupełnia Taco na elektronicznym bicie. Lecz na największe uznanie z pewnością zasługuje występ Kachy Kowalczyk z zespołu Coals. 1990s Utopia z cudownie płynącym bitem od Bartosz Kruczyńskiego to chyba zresztą najlepszy utwór z całego albumu.

Trafne wersy

Tu akurat brak zaskoczeń. Taco to uznany baczny obserwator potrafiący sprytnie przekształcać swoje spostrzeżenia w zapadające w pamięć dwuwersy. “Ta kobieta zawsze musi chcieć trójkąt, chociaż nie jest biseksualistką / Ty wiadomo zawsze mówisz: “Wiadomo: homo – fujka”, ale w sumie, że lesbijki git są”. Czy “Robią gwiazdy live’y, popatrz na celebrytów, jaki fajny każdy / Mówi rzuć swoją pracę szukaj własnej prawdy, a na koncie dobry milion za reklamę Fanty, ej”.

Sprawdź też
Frosti

Teraz pozostaje czekać na Europę, czyli drugą zapowiadaną płytkę, która pewnie ukaże się równie niespodziewanie. Co Wy sądzicie o dzisiejszej premierze?

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone