Czytasz
Carpigiani: TOP 5 utworów Disclosure

Carpigiani: TOP 5 utworów Disclosure

Disclosure Carpigiani single premiera MORE garage UK TOP

Dzisiaj kolejny album wypuścili bracia Lawrence, czyli ikony brytyjskiego future garage’u.

Ci wciąż jeszcze młodzi artyści mają na swoim koncie mnóstwo fantastycznych bangerów, ja wybrałem pięć z nich. Miłego słuchanka!

Disclosure feat. Sam Smith – Latch

Ten eksplozywny, perfekcyjnie wyprodukowany utwór stanowi po części wizytówkę poprzedniej dekady w muzyce. Powyższy brytyjski hymn nowego garażu dokonał rzadkiej sztuki – był zarówno chwytliwy, jak i przełomowy. To cechuje tylko wielkie piosenki.

Disclosure – When a Fire Starts to Burn

Trudno wyrzucić z głowy spektakularny sampel wokalny, na którym oparty jest ten nieziemski banger. Ten kawałek ma już siedem lat, a ja wciąż traktuję go jako doskonały zamiennik porannej kawy.

Disclosure feat. Fatoumata Diawara – Ultimatum

Bracia Lawrence odstawiają wściekłą przebojowość na rzecz może i nieco euforycznego, ale jednak sinusoidalnego jazz-afrobeat-house’u odbudowanego wokół wokalu malijskiej divy. Ryzykowna, ale wielce satysfakcjonująca dezynwoltura.

Disclosure feat. Aminé & slowthai – My High

Hip-house na acidowym podkładzie? Tego typy z Disclosure w swojej karierze chyba jeszcze nie grali. Ale jak to mówią – kto się nie rozwija, ten się cofa. A oni biegną do przodu jak szaleni.

Disclosure feat. Kehlani & Syd – Birthday

Lawrence’owski UK garage/funky house wzbogacony o soulowe wibracje to strzał w dziesiątkę. Z imprezowymi nagraniami Disclosure każdy dzień to urodziny.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone