Czytasz
III edycja Orakon Tattoo Konwent już w sierpniu

III edycja Orakon Tattoo Konwent już w sierpniu

Orakon Tattoo

Ponad dwa tysiące metrów kwadratowych przestrzeni, najlepsi tatuażyści z Polski i zagranicy i masa atrakcji – nadchodzi Orakon Tattoo Spot 2019.

To już trzecia edycja wydarzenia, które przyciąga fanów dziar z całej Polski. Tym razem odbędzie się ono w Krakowie, a dokładniej w tamtejszym Centrum Kongresowym Chemobudowa. Olbrzymia przestrzeń wypełni się stoiskami tatuażystów z Polski i spoza niej, oraz atrakcjami, które umilą nam czas spędzony na konwencie.

Spodziewajcie się koncertów, artystycznych występów, pokazów czy konkursów. Organizatorzy zapowiadają też obecność Food Trucków, co oznacza, że na pewno nie wyjdziecie stamtąd głodni. Do tego wszystkiego dochodzą jeszcze specjalne eventy biforowe i afterowe w klubie na krakowskim Kazimierzu – W19.

Sprawdź też

Sami przyznacie, że wygląda to naprawdę nieźle. Będziecie mogli zrobić sobie tatuaż, a przy okazji posłuchać muzyczki, skorzystać z przygotowanych atrakcji i wziąć udział w konkursie. Poprzednie edycje Orakon Tattoo udowodniły wysoki poziom całego przedsięwzięcia, więc zapewne nie inaczej będzie w tym przypadku. Bilety znajdziecie w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone