Czytasz
Otsochodzi nadaje prosto z Nowego Jorku. Tak się promuje single!

Otsochodzi nadaje prosto z Nowego Jorku. Tak się promuje single!

Otsochodzi

Do sieci wleciał nowy kawałek, za który odpowiada Otsochodzi. Jak brzmi drugi singiel z nadchodzącego albumu TTHE GRIND?

Otsochodzi: materiał w drodze

Co ciekawego robi ostatnio Otsochodzi? Na pewno powoli żegna się z wydanym w 2022 roku i świetnie przyjętym albumem Tarcho Terror. 2023 rok przyniósł natomiast długo wyczekiwany krążek club2020 i jedyny koncert z pełnym składem na Open’erze. W międzyczasie wskoczyło parę featów, m.in. tribute dla viralowego wywiadu Dody zatytułowany Wszystko Gucci oraz Kotlina Fellaz na najnowszym albumie HAŁASTRY. Otso nie wygląda jednak na człowieka, który miałby zamiar odpoczywać i szykuje się do wydania nowego krążka. TTHE GRIND będzie miał premierę 5 kwietnia, ale dla niecierpliwych dostępny jest preorder.

Zdążyliśmy też poznać pierwszy kawałek. RAP to kwintesencja stylu, który Otsochodzi mocno pielęgnował przez ostatnie lata. Dynamiczny i technicznie zaawansowany rap, podany z dużą dozą pewności siebie i własnego skilla, a do tego zaserwowany w bardzo przystępnej i świeżej formule. Na nowym albumie Otso usłyszycie zarówno monumentalne osiedlowe hymny czy kreślone pewną ręką trapowe bangery, jak też utwory skłaniające do głębszej, wielowątkowej refleksji. Renesans Otsochodzi trwa bowiem w najlepsze. Młody Jan uzupełnił w ostatnich latach zapasy muzycznego paliwa i twardo leci po swoje – czytaliśmy w informacji prasowej.

Otsochodzi pojedzie w trasę. Bilety są tutaj!

Freestyle zza oceanu i trasa w Polsce

Otsochodzi powoli odkrywa kolejne karty. Po RAPIE przyszedł czas na New York Freestyle. Tym razem ponownie obyło się bez gościa. Na beacie znów jest lohleq, a jeśli wydaje się wam, że już gdzieś to leciało, to macie rację. Otso opublikował fragment kawałka w ubiegłorocznym wpisie na Instagramie, w którym relacjonował pobyt w Nowym Jorku. A skoro mamy całość, to sami oceńcie – dowiózł?

Sprawdź też
Zaleś

Przypominamy, że raper nie zamknął się w studiu na dobre, bo jeszcze tej wiosny będzie promował nowy krążek podczas trasy koncertowej, na którą bilety znajdziecie poniżej. Poza tourem pojawi się również na festiwalu Rap Wagary, gdzie na jednej scenie wystąpią m.in. Malik Montana, Szpaku, Smolasty czy Young Multi.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone