Czytasz
Zakochaj się w Parku Miliona Świateł na Walentynki – do wygrania wycieczka do Paryża!

Zakochaj się w Parku Miliona Świateł na Walentynki – do wygrania wycieczka do Paryża!

Park Miliona Świateł przemienia się w walentynkową krainę zakochanych! Tym razem magia miliona świateł i romantycznych dźwięków sprawi, że goście na nowo zakochają się Parku. Już 14 lutego na odwiedzających czeka specjalny walentynkowy event z Królową Śniegu oraz wyzwanie, które jest szansą na romantyczny weekend w Paryżu.

Magiczna kraina Królowej Śniegu zaprasza do udziału w wyjątkowym konkursie, w którym do wygrania jest weekend w Mieście Miłości. Magiczny rejs po Sekwanie, poetycki spacer po Montmartre czy romantyczny pocałunek przy oświetlonej Wieży Eiffla – tuż na wyciągnięcie ręki. Zasady są niezwykle proste: wystarczy zrobić romantyczne zdjęcie w zabrzańskim Parku Miliona Świateł, a następnie umieścić je pod postem konkursowym na profilu Facebook. Walentynkowy konkurs wystartował 8 lutego i potrwa do 28 lutego 2022 roku, do godziny 13:00. Dla autorów najbardziej kreatywnych zdjęć czeka romantyczny weekend w stolicy Francji.

Park Miliona Świateł

Walentynkowy event (14.02) z Królową Śniegu to doskonała okazja na zrobienie konkursowego zdjęcia, na odwiedzających Park czeka moc iście magicznych atrakcji. Władczyni krainy mrozu i serc zadbała o każdy szczegół. Wyjątkowa sceneria, walentynkowe konkurencje dla par oraz liczne konkursy z nagrodami – to tylko część atrakcji jakie czekają na odwiedzających w tym dniu. W wyjątkowy walentynkowy klimat wprowadzą dedykowane utwory dla zakochanych.

To tylko dwa z miliona powodów, aby odwiedzić magiczną krainę Królowej Śniegu. Moc atrakcji i milion rozświetlonych wspomnień – gwarantowane.

Odwiedź Park Miliona Świateł

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone