Czytasz
Partiboi69, czyli didżejski internetowy fenomen, przyjedzie do Polski

Partiboi69, czyli didżejski internetowy fenomen, przyjedzie do Polski

Partiboi69 trasa koncerty dj impreza bilety techno house YouTube

Tęsknicie za dobrą, nieskrępowaną zabawą? Partiboi69 to internetowy fenomen ostatnich miesięcy i jesienią tego roku pojawi się na czterech występach w Polsce.

Australijski didżej i producent Partiboi69 jest idealnym przykładem na to, jak zrobić sobie karierę na podstawie algorytmu YouTube i śmieszkujących piosenek utrzymanych w stylistyce muzyki klubowej.

No dobra, żarty żartami, ale co w swoich setach prezentuje Partiboi? W zasadzie wszystkie gatunki muzyki elektronicznej nadające się do tańca. Spodziewajcie się nie tylko techno, house’u czy elektro, ale również garage’u, gabberów, acidów czy połamanych rytmów. Dla tego żartownisia nie ma żadnych granic, liczą się jedynie dobra zabawa, radość publiki i niewybredny humor.

Do jakich miast zawita Australijczyk? Oczekujcie jesiennych setów Partiboia w Warszawie (Praga Centrum), Poznaniu (TAMA), Sopocie (Sfinks700) i Wrocławiu (Zaklęte Rewiry). Bilety trafią do sprzedaży już w piątek 12 czerwca od godziny 11:00!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to nadal bardzo istotne sprawy:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 2 metry odległości od innych osób (jeśli nie możesz go zachować, musisz mieć założoną maseczkę)

– obowiązek noszenia maseczek nadal obowiązuje w środkach transportu publicznego, sklepach, kościołach, urzędach czy muzeach

Sprawdź też
Elizabeth Moss MORE Nowe Horyzonty American Film Festival news ogłoszenie program kino

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

– ładna pogoda i wysoka temperatura nie oznaczają, że pandemia koronawirusa się skończyła

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone