Czytasz
Wystawy, spotkania autorskie, muzyka – co robić w długi weekend?

Wystawy, spotkania autorskie, muzyka – co robić w długi weekend?

Dopelord online streaming wychodź odpowiedzialnie miasto wydarzenia koncerty Going.

Kolejne miejscówki, bary i klubokawiarnie wracają do życia. W internecie wciąż dobrze mają się streamingi, a muzea i galerie sztuki mocno ruszyły z nowymi wystawami.

Pamiętajcie, że nie wróciliśmy jeszcze do normalności, a groźny wirus nadal panoszy się za naszymi oknami. Jeśli zdecydujecie się wyjść do restauracji, baru czy odwiedzić plenerową miejscówkę stosujcie się do wszystkich zasad, które wprowadzili właściciele poszczególnych miejsc – dbajcie o zdrowie Wasze i innych zgromadzonych.

W najbliższy weekend miejsce będą miały ważne wernisaże, didżejskie sety czy zajęcia fizyczne, a jeśli zostaniecie w domach, też nie będziecie się nudzić, bo muzyka i spotkania online wciąż mają się dobrze!

BOKS i Muay Thai – Trening z Academia Gorila, 13 i 14 czerwca

Chcieliście nietypowych atrakcji w Lunaparku? No to proszę bardzo – w każdą sobotę i niedzielę odbywać się będą treningi boksu i muay thai. Wszystko we współpracy z uznaną szkołą sztuk walk Academia Gorila. Zakładamy rękawice i na ring!

Sharing is Caring Events: Dopelord live stream, 13 czerwca

Koncerty online transmitowane prosto z klubokawiarni No Problem należą do czołówki naszych ulubionych streamów. W sobotę wystąpi tam ekipa o światowej renomie, a mianowicie stoner metalowy zespół Dopelord.

JASNA 1 BAR / (Long) Weekend #3, 10-13 czerwca

Kolejny weekend na Jasnej to dobra okazja, żeby zbić piątki ze znajomymi, porozmawiać i posłuchać dobrej muzyczki. Zagrają dla Was: MKO, Jealo i DZUMA.

Mała Orkiestra Dancingowa, 13 czerwca

Ostatni z serii koncerów Muzyka dla SPATiFu powered by Mazda #WMoimStylu zapowiada się wspaniale. Mała Orkiestra Dancingowa przejmie lokal przy Alejach Ujazdowskich i zamieni go w istne imprezowe szaleństwo.

FOMO: Odmrożenie, 13 czerwca

Wracają kluby, wraca też białostocki FOMO. Póki co, w opcji baru z muzyką graną na żywo przez didżejki i didżejów. Ważne info jest takie, że tylko do piątku, do północy, możecie kupić wyjątkowy gadżet – kluczyk z szatni klubu FOMO – i tym samym wesprzeć ekipę!

999 Takeover: ISKRA – Beer Pong Edition, 11 czerwca

Klub 999 rusza w plener i w ramach cyklu Takeover będzie pojawiał się w wielu outdoorowych miejscówkach. Na początek ISKRA, zagrają dla Was Private Press i Truant.

Smolna Sunday, 14 czerwca

W każdą słoneczną niedzielę Smolna Bar zamieni się w miejsce wypełnione lekką i melodyjną muzyką elektroniczną. Idealna opcja na czilaks.

P23: Eltron, Kovvalsky, kEczuP, Janurz, 13 czerwca

Kierunek Śląsk, kierunek P23. Piękny skład nam się szykuje w sobotni wieczór. Jak w tytule – swoją selekcję zaprezentują Eltron, Janurz, kEczuP i Kovvalsky. Ale będzie!

Rasa i las | ponowne otwarcie, 12 czerwca

W ubiegły weekend byliśmy w MSN-ie na wystawie dotyczącej katastrofy klimatycznej i ekologii, a teraz wybierzemy się do Biennale Warszawa. Temat siostrzany, temat ważny i temat, o którym należy głośno mówić.

Sprawdź też
Noviką & Mr. Lex, SnowFest online, mat. promocyjne

The Blue Oyster, 12-14 czerwca

Jak zapowiada się weekend, jeśli chodzi o didżejskie streamingi z Niebieskiej Ostrygi? Eksperymentalnie, tanecznie, relaksująco, a na zakończenie nieco ciężej. Zagrają m.in. Mic Ostap, Mrkrczmrk (piątek), Karol Aleksander, Tomasz Guiddo (sobota) czy TAKA (niedziela).

Harlan Coben – live wokół „W głębi lasu”, 11 czerwca

W piątek na Netfliksa wjeżdża kolejna polska produkcja – serial W głębi lasu. W rolach głównych Agnieszka Grochowska i Grzegorz Damięcki. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej „u źródła”, to koniecznie odpalcie spotkanie z autorem książki, na podstawie której powstał serial, Harlanem Cobenem. Dodatkowo, podczas spotkania pojawią się goście – obsada i twórcy serii!

Zew Cthulhu – premiera rejestracji, 14 czerwca

Kolejna okazja do obejrzenia spektaklu Nowego Teatru online. Tym razem Lovecraft i złowieszcze monstrum Cthulhu. Rejestracja będzie aktywna od niedzieli!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to nadal bardzo istotne sprawy:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 2 metry odległości od innych osób (jeśli nie możesz go zachować, musisz mieć założoną maseczkę)

– obowiązek noszenia maseczek nadal obowiązuje w środkach transportu publicznego, sklepach, kościołach, urzędach czy muzeach

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

– ładna pogoda i wysoka temperatura nie oznaczają, że pandemia koronawirusa się skończyła

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone