Czytasz
Pierwsi artyści Revive Festival 2020 ujawnieni

Pierwsi artyści Revive Festival 2020 ujawnieni

Revive Festival wraca z nową edycją. Mała Warszawa po raz kolejny wypełni się elektroniką w najlepszym wydaniu. Znamy szczegóły pierwszego ogłoszenia.

Jedno z najważniejszych krajowych wydarzeń zorientowanych wokół tanecznej elektroniki powraca. Revive już nie raz udowodnili, że dobrze znają się na swoim fachu, a najlepszym dowodem są nazwiska, które na przestrzeni pierwszych edycji ściągali do Polski. Legowelt, 999999999, Lucy, Rrose, SHXCXCHCXSH, The Empire Line, Inhalt der Nacht, Tommy Four Seven – wymieniać moglibyśmy jeszcze przez dłuższą chwilę. Czyich setów posłuchamy w kwietniu przyszłego roku? Na to pytanie po części odpowiada pierwsze ogłoszenie.

Belief Defect Live

Ze swoim audiowizualnym show na Revive Festival wystąpią dwaj mistrzowie elektroniki. Drumcell, założyciel Droid Records, jak sam o sobie mówi, tworzy „hałas, który organizuje w połowicznie rozpoznawalne układy”. Luis Flores, muzykę produkujący już od ok. 20 lat, znany jest z mrocznych, groove’owych numerów. Efekt ich wspólnej pracy będziecie mogli usłyszeć i zobaczyć pod szyldem Belief Defect.

Bjarki

Pochodzący z Islandii DJ i producent, który po wielkim sukcesie singla „I wanna go bang”, wydanego w wytwórni Niny Kraviz, nie daje się zaszufladkować. Na swoim koncie ma już 3 długogrające albumy i 6 singli oraz EPek. W jego produkcjach znajdziecie trochę Aphex Twina, trochę Autechre i sporo inspiracji breakbeatem czy brzmieniami hardcore techno. Obecnie prowadzi rownież swoją wytwórnię bbbbbb records i tworzy pod drugim aliasem Cucumb45.

Sprawdź też
monolink

Oprócz gwiazd takich jak Drumcell i Luis Flores do line-upu dołączają Sharon’s Fate i Reza Future

Bilety na Revive Festival 2020 znajdziecie w Going.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone