Czytasz
Co powiecie na lufę z PRO8L3M-em? Trasa Art Brut 2 rusza wiosną!

Co powiecie na lufę z PRO8L3M-em? Trasa Art Brut 2 rusza wiosną!

PRO8L3M Art Brut 2 Oskar Steez

Ostatnia wiosna stała pod znakiem ogólnopolskiego Widmo Tour z grubym finałem na Torwarze, teraz czas na trasę promujący nadchodzący krążek PRO8L3M-u – kontynuację legendarnego Art Brut.

Duetu Oskar & Steez nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. PRO8L3M nie zwalnia tempa i po wydanym 1 marca 2019 krążku Widmo przychodzi z Art Brut 2! Pierwsza część mixtape’u ukazała się pięć lat temu i w wielu kręgach uważana jest za wręcz ikoniczną.

BILETY NA WYBRANE KONCERTY JUŻ DOSTĘPNE!

Złapać ten materiał w formie fizycznej graniczy z cudem, a na aukcjach internetowych osiąga on zabójcze ceny. Czy kontynuacja tej produkcji będzie cieszyć się podobnym sukcesem? O tym przekonamy się… No właśnie – kiedy? Dokładnej daty wydania mixtape’u nie znamy, wiemy natomiast trochę więcej o nadchodzącej trasie koncertowej!

Już wiemy gdzie wystąpi PRO8L3M wiosną 2020:

Sprawdź też
Bletka Kizo

Toruń – 13 marca
Poznań – 14 marca
Łódź – 20 marca
Gdańsk – 21 marca
Lublin – 3 kwietnia
Warszawa – 4 kwietnia
Kielce – 17 kwietnia
Wrocław – 18 kwietnia
Katowice – 24 kwietnia
Kraków – 25 kwietnia

W Lublinie na scenie pojawi się także Sokół z najbardziej kultowymi kawałkami. Spodziewajcie się zupełnie nowej oprawy wizualnej przygotowanej specjalnie na Art Brut 2 Tour i masy muzycznych doznań. No to jeszcze raz – co powiecie na lufę z PRO8L3Mem? Im się nie odmawia.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone