Czytasz
Pierwsze ogłoszenie Salt Wave Festival, a w nim światowa gwiazda i polscy artyści

Pierwsze ogłoszenie Salt Wave Festival, a w nim światowa gwiazda i polscy artyści

Salt Wave Festival Parov Stelar schafter Going. bilety

Nadmorski Salt Wave był w ubiegłym roku przyjemną odskocznią od głośnych, wielkoformatowych festiwali.

Wyobraźcie sobie Hel, zachód słońca i przyjemna muzyczka płynąca ze sceny. Od nienachalnego popu, poprzez przebojowy indie rock, aż do kojącego duszę songwritingu. Salt Wave Festival to doskonały wybór dla tych, którzy chcą posłuchać muzyki wysokiej jakości i jednocześnie powylegiwać się na piasku. Dzisiaj poznaliśmy pierwszych artystów, którzy wystąpią w sierpniu na Lotnisku Jastarnia.

Jest wśród nich uwielbiany przez Polaków i często do naszego kraju powracający Parov Stelar. Mimo upływu lat, austriacki muzyk, producent i DJ będzie jedną z największych gwiazd tegorocznego Salt Wave’a.

Oprócz niego, organizatorzy zaprosili dwóch niezwykle perspektywicznych i rozpoznawalnych polskich artystów. Ralph Kaminski to bez wątpienia barwna i charyzmatyczna postać. Jego najnowszy album „Młodość” odbił się szerokim echem i wzbudził u słuchaczy szeroką paletę emocji. Podobnie rzecz ma się z schafterem, którego debiutanckie „audiotele” to zbiór kilkunastu solidnych rapowych numerów. Konkretny storytelling, ciekawe podejście do bitów i wyróżniający się wizerunek. Dzięki tym cechom Wojtek Laskowski zaskarbił sobie miłość tysięcy fanów. Najpierw pierwsza solowa trasa, która właśnie się rozpoczęła, a potem sezon festiwalowy.

Nadmorski festiwal odbędzie się w dniach 21-22 sierpnia, na Lotnisku Jastarnia. Zapiszcie datę w kalendarzach i widzimy się na miejscu!

Bilety na Salt Wave Festival 2020 znajdziecie w Going.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.