Czytasz
Ekscentryczny Zebra Katz kolejnym artystą World Wide Warsaw 2020

Ekscentryczny Zebra Katz kolejnym artystą World Wide Warsaw 2020

Zebra Katz World Wide Warsaw 2020 bilety w Going.

Ojay Morgan, znany lepiej jako Zebra Katz, to jedna z barwniejszych postaci w queerowej muzyce. Jeśli szukacie rapu dosłownie ociekającego erotyzmem – lepiej trafić nie mogliście.

Zebra Katz często wpada do Polski i przy okazji wydania debiutanckiego albumu nie będzie inaczej. Amerykański raper zagra w Warszawie tydzień po premierze „LESS IS MOOR”. I jest to bardzo dobry news na zakończenie tego tygodnia!

Nie przecierajcie oczu ze zdziwienia, tak, Zebra Katz wyda w 2020 swój DEBIUTANCKI album. Brzmi może zaskakująco, ale fakty są takie, że do tej pory artysta wydawał jedynie mikstejpy i EP-ki, a oficjalnego debiutu jeszcze nie było. No to będzie. Płyta „LESS IS MOOR” będzie sonicznym odzwierciedleniem tego, jak Morgan odbiera otaczający go świat. Na pierwszy rzut oka wydawać się może, że to dość oklepane hasło, ale musicie być świadomi, jak może wyglądać świat amerykańskiego rapera. Zwariowany, pełen uczuć i emocji, pełen szaleństwa i przeciągniętych imprez, ale również dbałości o korzenie, o afrofuturystyczne dziedzictwo, o queerowość i homoseksualizm.

Nadchodzący album promuje tegoroczny singel „ISH” oraz dwa, które ukazały się jeszcze w 2019 roku – „IN IN IN” i „LOUSY„. Posłuchajcie sobie, bo to kawałek dobrego undergroundowego rapu, w którym elektronika gra pierwsze skrzypce. Kolejne ważne info jest takie, że na „LESS IS MOOR” pojawią się ciekawi goście – Sega Bodega, Shygirl, S Ruston czy Death Qualia.

Odliczajcie dni do premiery płyty i do warszawskiego koncertu, który odbędzie się 28 marca na Smolnej.

Bilety na Zebra Katz oraz pozostałe koncerty w ramach World Wide Warsaw 2020 złapiecie w Going.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone