Czytasz
WWW i SBM – trzy litery, które są prawdziwym znakiem jakości

WWW i SBM – trzy litery, które są prawdziwym znakiem jakości

https://goingapp.pl/more/sbm-zjadlo-polska-scene-i-czeka-na-dokladke/

Ogłoszenia, ogłoszenia. World Wide Warsaw czyli topowy dostawca kreujących gusta bookingów odsłania pierwsze karty. Jest jak zwykle – eklektycznie i z wyprzedzeniem trendów w Polsce. SBM FFestival rusza za to ze sprzedażą karnetów.

World Wide Warsaw

Szósta edycja – zupełnie nowa forma. World Wide Warsaw to pierwszy multi-venue Festival w Warszawie. Koncerty w ramach festiwalu odbywają się w kilkunastu klubach a także wyjątkowych, nietypowych miejscach zlokalizowanych w okolicach centrum Warszawy. WWW to różnorodne gatunki muzyczne, wiele miejsc na mapie Warszawy i jeden cel – wskazywanie nowych trendów w muzyce. 

Wcześniej koncerty trwały przez cały miesiąc, teraz WWW skupi się na jednym weekendzie. Uczestnicy mają szansę zakupić karnet, który upoważnia do wstępu na wszystkie koncerty i imprezy w ramach festiwalu WWW. W późniejszym terminie dostępne będą również bilety jednodniowe na każdy koncert.

World Wide Warsaw 2022

Na WWW 2022 wystąpią: Tommy Cash \ Jeff Mills & Orchestra \ HVOB live \ Ross From Friends live \ HENGE \ Pete & Bas \ Alina Pash \ Denise Chalia \ Finn Askew \ RHYE \ Peaches \ Parra For Cuva \ Dixon \ Yeule. Dostajemy więc mieszankę eksperymentalnego rapu (Tommy Cash), legend elektroniki (Jeff Mills), emocjonalnego house’u (Ross From Friends, HVOB), wymykającego się sztywnym gatunkowym ramom popu (Yeule), chwytającego za serducho indie (Rhye) czy viralowego drillu w wykonaniu seniorów (Pete & Bas). WWW ma naprawdę wszystko. Jeśli istnieje jakiś festiwal, który daje tak aktualny i trafny obraz panujących trendów to jest to właśnie World Wide Warsaw. I wiecie co? To dopiero pierwsze ogłoszenie!

Karnety na World Wide Warsaw 2022

SBM FFestival vol. 6

Jubileuszowa edycja flagowej imprezy SBM Label i Sold Out Agencji, która odbyła się w sierpniu na Torze Wyścigów Konnych, okazała się strzałem w dziesiątkę. SBM FFestival szturmem pojawił się na mapie letnich festiwali muzycznych i wszystko wskazuje na to, że zagości na niej na dobre. – Wracamy więksi i silniejsi – zapowiada Magda Dubrawska, założycielka Sold Out Agencji. – W przyszłym roku zbudujemy w stolicy festiwalowe miasteczko z prawdziwego zdarzenia, a impreza potrwa aż trzy dni – dodaje.

Sprawdź też
Najfajniejsze wydarzenia 2022

Festiwal odbędzie się w nowej, sekretnej lokalizacji, która pozwoli na realizację najambitniejszych planów produkcyjnych. Podobnie do poprzednich edycji festiwalu uczestnicy mogą liczyć na dużo atrakcji towarzyszących, m.in. SBM Space oraz aktywności w strefach partnerskich, które będą ujawniane stopniowo wraz ze zbliżającym się wydarzeniem.

Bilety na SBM FFestival vol. 6 już w sprzedaży

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone