Czytasz
Nadciąga SBM FFESTIVAL 2024. Znamy pierwszych artystów!

Nadciąga SBM FFESTIVAL 2024. Znamy pierwszych artystów!

SBM FFestival 2024

Ostatnia edycja tego wyjątkowego wydarzenia okazała się największym warszawskim festiwalem zeszłego roku. Nic dziwnego, że właśnie ogłoszono SBM FFESTIVAL 2024.

Okazuje się, że SBM FFESTIVAL 2024 będzie miał nową lokalizację! Po paru latach organizowania tego wyjątkowego wydarzenia na Lotnisku Bemowo przyszedł czas na zmiany. Ósma edycja odbędzie się na błoniach warszawskiej AWF już 29-31 sierpnia!

Line-up tegorocznego SBM FFESTIVALU otwierają Białas, Kukon, Szpaku, Fukaj, Asster oraz Aleshen!

UPDATE: Na SBM FFestivalu wystąpią także Young Igi, bracia Kacperczyk, Kinny Zimmer, Waima, Zeamsone, Hubert., Młody Korden oraz Chivas.

Bilety na SBM FFESTIVAL 2024 złapiecie tutaj!

Ostatni SBM FFESTIVAL 2024 przeszedł do historii

SBM zakomunikował, że ostatni festiwal ich autorstwa był największym w Warszawie w całym 2023 roku. W ramach przypomnienia na kanał wytwórni wleciał film podsumowujący ten jedyny w swoim rodzaju event.

Podczas ostatniej edycji SBM FFESTIVALU koncerty dała plejada gwiazd zarówno z samego labelu, jak i ze ścisłej topki polskiego mainstreamu. Pojawił się m.in. Mata ze swoim składem Gombao 33. Bedoes wystąpił ze składem 2115. Ponadto wyjątkowo nostalgiczny występ dali Solar i Białas. Na scenie nie mogło zabraknąć także White’a 2115 w solowym wydaniu oraz Kinny’ego Zimmera.

Potężne line-upy to norma

Co więcej, na SBM FFESTIVALU pojawił się ogrom dużych rapowych ksyw. Wystąpili m.in. Sokół, Kukon, Gedz, Żabson, Kaz Bałagane, Guzior, Young Multi czy Waima. Swój pierwszy solowy koncert dla tak dużej publiczności dała również Bambi.

Sprawdź też
Taylor Swift setlista

Już jutro poznamy pierwszych artystów, którzy pojawią się na tegorocznej edycji. Trzeba przyznać, że poprzeczka po 2023 roku jest zawieszona bardzo wysoko. SBM ma jednak bardzo konkretny i bogaty arsenał artystów oraz uznanie w branży, więc ciężko spodziewać się czegoś innego niż kolejnych dużych ksyw.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone