Czytasz
Powrót szwedzkiej perły cloud rapu, zimowy festiwal i zawody w sapera. Jak minął nam ten tydzień?

Powrót szwedzkiej perły cloud rapu, zimowy festiwal i zawody w sapera. Jak minął nam ten tydzień?

Yung Lean tydzień Going. Quebonafide trasa bilety

Minął nam przedostatni tydzień lutego, dzień coraz dłuższy, wieczory coraz krótsze. Znowu dostaliśmy festiwalowe ogłoszenia, odrobinę polskiego rapu oraz solidną porcję ciekawych teledysków.

Co piątek odpalamy dla Was podsumowanie całego intensywnego tygodnia. W jednym miejscu znajdziecie najważniejsze koncertowe newsy, przypomnimy Wam o starcie sprzedaży biletów na najważniejsze trasy oraz powiemy, gdzie najlepiej pojawić się w weekend. Do tego wisienka na torcie, czyli selekcja spoko klipów. Czego chcieć więcej?

Najważniejsze koncertowe ogłoszenia

Możemy złapać lekki oddech po wysypie festiwalowych ogłoszeń w ostatnich tygodniach. Z ważniejszych informacji – do Polski wróci szwedzki raper Yung Lean, który będzie promował swoją nadchodzącą płytę koncertem w Warszawie (4 kwietnia, Hydrozagadka). Bilety na ten gig kupicie już od 4 marca.

Jeśli chodzi o stałych bywalców, na których zawsze miło jest się przejść – norweski band Jaga Jazzist ponownie zagości w naszym kraju, tym razem w stołecznym Niebie. Miłym newsem jest również powrót TR/ST, którego to występ odbędzie się 4 czerwca w tej samej miejscówce.

Nagraliście się już w sapera? Jeśli tak, to od dzisiaj (28 lutego) możecie odwiedzać naszą stronę dedykowaną trasie Quebonafide również w innym celu. Dostępna jest już regularna sprzedaż biletów na trasę Romantic Psycho Experience. Nie zwlekajcie! Żeby później nie było, że nie uprzedzaliśmy.

Najciekawsze wideoklipy

Polski rap nie zawodzi, a Jan-rapowanie dwoi się i troi. Najpierw niespodziewanie wypuścił do sieci swój album “Uśmiech, w tym samym czasie ukazał się teledysk do singlowego numeru “Pilot“, a kilka dni później zagościł na featuringu u Rasmentalism. Zapracowany chłopak.

Wyżej wspominaliśmy o Yung Leanie, to i podrzucimy Wam jego najnowszy wideoklip. Takie umilanie sobie czasu do premiery albumu i koncertu w Polsce to my rozumiemy. A jak mało Wam światowej muzyczki to koniecznie zobaczcie obrazek do utworu “Whitsand Bay” Metronomy, którzy również wpadną niebawem do Polski.

Kilka koncertów weekendu, na których trzeba być

Dla fanów rapu mamy trzy propozycje. Pierwsza z nich to przyjazd Pi’erre’a Bourne’a, który jest jednym z wyróżniających się i najbardziej kreatywnych producentów ostatnich miesięcy. Wystarczy wspomnieć, że nagrywał m.in. dla Kanye Westa i jest współodpowiedzialny za sukces Playboia Cartiego. Druga opcja? SnowFest w Szczyrku, na którym oprócz hip-hopu (Yasiin Bey, Solar, Sokół) wystąpi elektroniczna reprezentacja w składzie Kamp!, Ejeca, Vitalic czy Sigma. Deski, narty i tańce.

Sprawdź też
Ostatni Quebonafide Przygody Wesołego Hypemana

Opcja numer trzy to katowicki koncert Synów i duetu Enchanted Hunters, czyli naszym zdaniem topowych artystów live w Polsce. A jeśli macie ochotę na coś bardziej gitarowego, to wpadajcie do Progresji, gdzie zagra zespół Igora Walaszka – Clock Machine.

Widzimy się na szlaku!Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone