Czytasz
“Uśmiech” proszę. Jan-rapowanie wypuszcza nowy album i zawiesza działalność

“Uśmiech” proszę. Jan-rapowanie wypuszcza nowy album i zawiesza działalność

Jan-rapowanie Uśmiech album nowy trasa koncert Going. bilety

“Uśmiech” to trzecia wspólna płyta Jana-rapowanie i producenta Nocnego. Trzecia, i jak się okazuje, póki co ostatnia.

Równo o dwunastej w nocy Jan-rapowanie wypuścił do sieci swój najnowszy album. “Uśmiech” to zbiór 12 numerów, które podobnie jak w przypadku poprzednich jego dokonań opowiadają o normalnym życiu młodego rapera w dużym mieście.

Znajdziecie na niej teksty o uczuciach, o nocnych eskapadach, o rodzinie, o okresie dorastania, o radzeniu sobie z rosnącą popularnością i tak dalej. Za wszystkie bity odpowiedzialny jest Nocny, a wśród gości znajdziecie DJ-a Kebsa oraz Vito Bambino, wokalistę Bitaminy. W kwestii bitów, ponownie mamy do czynienia z wyraźnie elektronicznymi, future garage’owymi, lekko “majesticowymi” podkładami. Momentami refleksyjnie, z reguły na wesoło.

Uśmiech Jan-rapowanie Nocny SBM Label Going. bilety koncerty

Jednocześnie, na swoich social mediowych kanałach raper ogłosił nadejście kolejnych zmian. Zaczął od podziękowania fanom za kupowanie jego płyt “w ciemno” i za liczne zainteresowanie koncertami – “Jestem podekscytowany. Zamknąłem kolejny etap swojego życia w muzyce, z którą zaraz razem z przyjaciółmi ruszamy w trasę koncertową. Sprzedaliśmy na nią już prawie tyle samo biletów, co na Plansze Tour (dziękujemy serdecznie!). Wpadajcie, będzie naprawdę w porządku.”

W dalszej części ogłoszenia Jan-rapowanie mówi o potrzebie przerwy, o chwilowym zawieszeniu muzycznej działalności: “Na tym polu zaczyna się nowe rozdanie, ale kilka ważnych rzeczy dobiega końca. Na jakiś czas zawieszam działania muzyczne. Wyjątkiem są gościnki – te już dograne i te będące w sferze “byłoby super”. To koniec trylogii spod szyldu Janek/Nocny. Mniej radyjka. Robię krok w tył, ale będziemy mogli się usłyszeć jeszcze raz w tygodniu.”

“Marzę o tym, żeby trochę teraz popodróżować, zdobyć jakieś nowe umiejętności, a z tyłu głowy tli mi się nawet pomysł o powrocie na studia. Świetnie czuję się z faktem, że mogę jutro wyruszyć w nieznane z totalnie wolną głową.” Na sam koniec Janek dziękuje wytwórni SBM Label i producentowi Nocnemu za współpracę. To koniec pewnego etapu w życiu młodego rapera, ale na pewno nie koniec wyzwań.

Sprawdź też
Michał Anioł

Premiera albumu w wersji fizycznej już 13 marca, trasa promująca płytę rozpocznie się tydzień później. Raper odwiedzi m.in. Kraków, Warszawę, Gdańsk, Poznań czy Katowice.

Bilety na wiosenną trasę koncertową promującą album “Uśmiech” dostępne są w Going.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone