Czytasz
Kogo usłyszycie w kolejnych rozmowach z cyklu Bilet Wsparcia Live? Oto rozkład jazdy na ten tydzień!

Kogo usłyszycie w kolejnych rozmowach z cyklu Bilet Wsparcia Live? Oto rozkład jazdy na ten tydzień!

Bilet Wsparcia Live Going. Fomo Luzztro Jasna 1

W tych ciężkich czasach dla organizatorów wydarzeń, artystów, właścicieli klubów i wszystkich ludzi związanych z kulturą nie możemy stać bezczynnie. Kolejnym etapem naszych działań w ramach akcji Bilet Wsparcia są wywiady przeprowadzane na żywo na naszym Instagramie.

W ubiegły czwartek złapaliśmy się z ekipą Winiary Bookings na naszym premierowym wywiadzie z cyklu Bilet Wsparcia Live. Nie zatrzymujemy się i przedstawiamy Wam plany na ten tydzień!

Weź udział w akcji Bilet Wsparcia i kup cegiełki dla swoich ulubionych organizatorów, artystów czy klubów!

Już jutro, we wtorek, 21 kwietnia, porozmawiamy z Kacprem Ponichterą odpowiedzialnym za PR warszawskich klubów Jasna 1 i Luzztro. Z kolei w czwartek, 23 kwietnia, sercem będziemy w Białymstoku, gdzie swoją siedzibę ma otwarty w tym roku klub FOMO. O tej miejscówce opowiadać nam będzie nie kto inny, a Jędrzej Dondziło, znany również jako Dtekk. Oba wideoczaty odbędą się o godzinie 17:00.

Jak widzicie, ten tydzień zapowiada się klubowo, elektronicznie i didżejsko, ale oczywiście jest to tylko część tematów, jakie będziemy poruszać podczas tych dwóch wideorozmów na Instagramie. Śledźcie nasze kanały, poprzez które będziemy informować Was o następnych gościach naszego cyklu Bilet Wsparcia Live. Pamiętajcie, damy radę!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 2 metry odległości od innych osób

Sprawdź też

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone