Czytasz
Playlista: Adi Nowak i jego muzyczne stany świadomości

Playlista: Adi Nowak i jego muzyczne stany świadomości

Adi Nowak

Adi Nowak wydał niedawno trzeci album i szykuje się do ogólnopolskiej trasy. W ramach przygotowań, skleił dla nas playlistę z jego ulubionych numerów. Posłuchajcie sami.

Moje propozycje muzyczne z tej listy nie są raczej inspiracjami słyszalnymi w moich utworach, ale na pewno mówią coś o stanach, które mi towarzyszyły podczas tworzenia „Kosha„. Te stany były przeróżne. Ilość przepracowanych nocek w trybie zombie kwituję radośnie utworem „Fukk Sleep” A$APa. Takie rozregulowanie poprawiałem medytacją, po której odpalałem remix kawałka „The Future” autorstwa Andrew Luce. Mieszałem z tym jakiś fajny ruski szit czy Lil Yachty’ego wyjącego o tym, że jest zimny. Miewałem też mood tego gościa z pierwszej minuty numeru „Glowed Up”. Kiedy indziej jak King Krule. Zapraszam do zbadania tej mieszanki.

A$AP Rocky – Fukk Sleep (Audio) ft. FKA twigs
San Holo, James Vincent McMorrow – The Future (Andrew Luce Remix)
 Lil Yachty – Minnesota ft. Quavo, Skippa da Flippa
Грибы – Тает Лёд
Tim Schaufert & CASHFORGOLD – Gold
KAYTRANDA – GLOWED UP (feat. Anderson .Paak)
XXXTENTACION – Jocelyn Flores (Audio)
Token – Patty Cake
King Krule – Czech One
A$AP Rocky – L$D (LOVE x $EX x DREAMS)
Przypominamy, że koncerty Adiego Nowaka odbędą się w najbliższych tygodniach w kilku polskich miastach. Raper zagości m.in. w WarszawiePoznaniu (wspólnie z PRO8L3Mem), Katowicach czy Krakowie. Bilety dostępne są za pośrednictwem naszej aplikacji.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.