Czytasz
Playlista: Feelaz rozgrzewa przed klubową częścią Up To Date Festival

Playlista: Feelaz rozgrzewa przed klubową częścią Up To Date Festival

Feelaz playlista techno electro Up To Date Festival 2020 Białystok MORE

Feelaz to doświadczony reprezentant poznańskiej sceny i współzałożyciel sklepu Vinylgate Recordstore. W trakcie swojej didżejskiej kariery występował w wielu uznanych klubach i na ważnych festiwalach.

A już w najbliższy czwartek Feelaz zagra podczas białostockiego festiwalu Up To Date. Wydarzenie rozpoczęło się wczoraj koncertami Qby Janickiego uraz duetu Pin Park w Operze i Filharmonii Podlaskiej i potrwa aż do niedzieli.

Zanim wybierzecie się do FOMO na set head honcho Vinylgate sprawdźcie jego selekcję pełną elektro i techno, która idealnie nastroi Was przed zbliżającym się weekendem.

Animistic Beliefs – An Eye for A.I. [Solar One Music]

Do niedawna nie miałem pojęcia o istnieniu Animistic Beliefs. Po przesłuchaniu najnowszego miksu Heleny Hauff (z serii Kern), właśnie ten utwór zawiesił mi się na kilka dni w głowie i tak już zostało.

Aux 88 – Moonwalker [Direct Beat Classics]

Aux 88 z Detroit to profesorowie wśród electro laborantów. Praktycznie nigdy nie zawodzą – tak jest i tym razem. Polecam całą płytę Counterparts.

Neil Landstrumm – Purple [Cocoon]

Neil od samego początku przygody z techno jest jednym z moich ulubionych producentów i live performerów. Zawsze umiejętnie łączy różne wpływy zachowując przy tym własny, niepodrabialny styl. Ten banger wydał w zeszłym roku w Cocoonie Svena Vätha, który, ku zaskoczeniu wielu, powrócił po latach do dawnej sympatii, czyli mocniejszego brytyjskiego brzmienia.

Seltron 400 – Kiepska Forma [Most]

Kiepska forma? Absolutnie! Eltron i SLG stworzyli parkietowe monstrum jakich mało. Płyta grana przeze mnie bardzo regularnie – efekt jest praktycznie zawsze ten sam!

Joey Beltram – 5.7 Litre [Tresor]

Sprawdź też

Places Beltrama to dla mnie chyba techno album wszech czasów. Wszystkie kawałki to klasyki, które ćwierć wieku później wciąż idealnie sprawdzają się zarówno na parkiecie, jak i w podróży. Nadal się nie nudzą!

Rhys Celeste – Microlith II [Fundamental]


Ponadplanowo dorzucam jeszcze jedną wyjątkową płytę, której nie mogło tu zabraknąć. W twórczości Rhys Celeste zakochałem się kilka lat temu. Wydany pośmiertnie debiutancki album Microlith wydawał się być ostatnim materiałem tego wyjątkowego artysty, którego dane nam będzie doświadczyć.

Jednak jak się okazało, artysta pozostawił po sobie tak ogromne ilości przepięknej muzyki, że na początku roku nakładem Fundamental ukazały się płyty Microlith II i Electronic Travellers. Koniecznie sprawdźcie ten majstersztyk w kategorii podlanej kwasową melodią electro[niki]. Nawet nie chcę myśleć, w jakie muzyczne rejony ten genialny młody człowiek (miał 24 lata kiedy tragicznie zmarł), jeszcze mógł powędrować.

Tegoroczny Up To Date Festival odbywa się zarówno w Białymstoku, jak i w internecie, a wszystko w dniach 1-6 września. Podczas białostockiego festiwalu wystąpią m.in. Anthony Child, Mata, Low Jack, JASSS, Djrum, Tonfa, beluga stone, Rasmentalism, Kali Malone czy Miły ATZ.

Bilety na wybrane wydarzenia znajdziecie w Going.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone