Czytasz
“Nagrywki Pani Szydłowskiej”, czyli nowy podcast dostępny tylko w Empik Music

“Nagrywki Pani Szydłowskiej”, czyli nowy podcast dostępny tylko w Empik Music

Nagrywki Pani Szydłowskiej Szydłowska Empik Music sanah Mery Spolsky podcast nowość

Empik Music to nowa aplikacja streamingowa, w której znajdziecie muzykę nie tylko topowych polskich i zagranicznych artystów i artystek, ale również autorskie podcasty i playlisty.

Najnowszym projektem platformy Empik Music będzie współpraca z popularną dziennikarką kulturalną Agnieszką Szydłowską. Z pewnością kojarzycie ją z prowadzenia m.in. Radiowego Domu Kultury czy Programu Alternatywnego w Trójce, z której niedawno odeszła, wszyscy wiemy z jakich powodów.

W EM Szydłowska poprowadzi cykl podcastów zatytułowany “Nagrywki Pani Szydłowskiej”. Jedna z najpopularniejszych dziennikarek muzycznych odpowiedziała na zaproszenie platformy streamingowej Empik Music, tworząc serię kobiecych rozmów z diwami polskiej sceny oraz z tymi, które dopiero zaczynają swoją muzyczną drogę. Tropem “caryce, królowe, księżniczki piosenki” prowadząca będzie pokazywać różnorodność głosów i osobowości.

fot. Marcin Kuciński

Jak mówi autorka serii: “Bardzo podoba mi się fakt, że żyjemy w czasach podcastów. Z kilku powodów. Od dziecka uwielbiałam słuchać ludzi, nagrywać ich i odpływać słuchając rozmaitych nagrań.” Szydłowska dodaje również: “Pamiętam jak nieustannie wieszczono, że internet zabije radio (wcześniej miała to zrobić telewizja). Tymczasem to właśnie w internecie radio znalazło największego sprzymierzeńca! Bo czym jest podcast? Triumfem głosu, rozmowy i kontaktu z drugim człowiekiem. Jestem zachwycona pomysłem Empik Music by połączyć dostęp do muzyki z możliwością poznania artystów. Podoba ci się muzyka -możesz sprawdzić jak artysta o niej opowiada. Spodoba ci się osobowość artysty i sposób w jaki opowiada – masz szansę od ręki poznać jego płyty. Mam wrażenie, że budujemy całość idealną.”

Pierwsze rozmowy odbyły się z udziałem: sanah, Anny Jurksztowicz, Meli Koteluk, Mery Spolsky. Zestaw bardzo różnorodny, odmienny i gwarantujący ciekawe rozmowy bez żadnych granic tematycznych.

Sprawdź też

Premierowy odcinek “Nagrywek Pani Szydłowskiej” pojawi się na platformie Empik Music już 6 września. Będzie to rozmowa z debiutantką sanah, której szybka droga do sukcesu zadziwiła pokaźne grono fanek i fanów. Kolejne odcinki ukazywać będą się co niedzielę o godzinie 14:00. Czekacie?

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone